ساخت فیلم Metal Gear Solid همچنان جریان دارد

از مدت‌ها پیش ساخت اقتباس سینمایی از فرنچایز بزرگ Metal Gear Solid تایید شده که پس از سال‌ها بالاخره اطلاعاتی از آن منتشر شده است.

یکی از باسابقه‌ترین فرنچایزهای تاریخ صنعت بازی‌های ویدیویی به Metal Gear Solid مربوط می‌شود که تاثیر به سزایی در جایگاه امروز ژانر مخفی‌کاری و اکشن مدیوم خود داشته است. فرنچایز خلق شده توسط شخص هیدئو کوجیما و کمپانی کونامی که طرفدارانش منتظر نسخه بازسازی شده جذابی تحت عنوان Metal Gear Solid Delta: Snake Eater هستند که تاکنون نمایش‌های ضد و نقیضی را رقم زده است.

محبوبیت این فرنچایز سبب شده بود تا طی سال‌های گذشته بحث ساخت اقتباس سینمایی از آن مطرح شود و حتی کارگردان فیلم Kong: Skull Island یعنی جردن ووگت-رابرتز نیز برای بر عهده گرفتن سکان هدایت این پروژه و همچنین اسکار آیزاک برای ایفای نقش سالید اسنیک انتخاب شده بودند که پس از تاخیرهای متعدد، هر جفت این افراد از مقام خود کناره گیری کرده تا طرفداران Metal Gear Solid بابت آینده چنین پروژه‌ای نگران شده و از تحقق آن قطع امید نمایند. مسئله‌ای که پس از سال‌ها سکوت خبری بالاخره واکنش تهیه‌کننده مشهور هالیوود یعنی آوی آراد را در پی داشته است.

او در جریان تازه‌ترین مصاحبه خبری اعلام کرده که ساخت چنین اقتباسی کنار گذاشته نشده و در دستور کار آن‌ها قرار دارد و در حال حاضر مشغول طی کردن پروسه نگارش فیلم‌نامه هستند. علی‌رغم این که از ارائه اطلاعات بیشتر خودداری کرده اما اعلام نموده که طرفداران بابت محصول نهایی شگفت‌زده خواهند شد.

نمی‌توانم بیشتر از این بگویم که مشغول کار بر روی فیلم‌نامه هستیم. فیلمی محسوب می‌شود که می‌خواهم تا حد ممکن آن را خوب بسازم، میدانید؟ گمان می‌کنم که ساخت اقتباس سینمایی Metal Gear کار سختی به شمار رفته و باید محتاطانه عمل کرد. شخصاً می‌خواهم تا محصول شگفت انگیزی باشد.

باید صبر کرد و دید که واکنش‌ها نسبت به بازی ویدیویی Metal Gear Solid Delta: Snake Eater چگونه خواهد بود. شاید که عطش و استقبال مخاطبین سبب می‌شود تا آوی آراد و تیم او با جدیت بیشتری تولید اقتباس سینمایی از این فرنچایز را پیگیری نمایند.

منبع: کامیک‌بوک

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *