ریچل زگلر از وضعیت فیلم Snow White می‌گوید

ریچل زگلر ستاره فیلم لایو اکشن Snow White به تازگی به صحبت درباره وضعیت تولید این اثر سینمایی تازه پرداخته است.

یکی از مورد انتظارترین لایو اکشن‌های در حال ساخت دیزنی فیلم «سفید برفی» با هنرنمایی ریچل زگلر در نقش شخصیت اصلی داستان است که به تازگی خبری مهم در رابطه با وضعیت آن منتشر شده است. این بازیگر در صفحه خودش در اینستاگرام اعلام کرده که فیلم‌برداری دوباره صحنه‌های این اثر سینمایی تکمیل شده است.

در تابستان سال گذشته میلادی بود که فیلم‌برداری اصلی فیلم «سفید برفی» به پایان رسیده بود اما همانند بسیاری دیگر از آثار استودیوهای بزرگ، فیلم «سفید برفی» نیز برای اینکه برای اکران روی پرده سینماها آماده شود، لازم بود که چندین ریشوت یا فیلم‌برداری دوباره را نیز پشت سر بگذراند.

ریچل زگلر که بیشتر به خاطر نقش‌آفرینی در فیلم West Side Story شناخته می‌شود، قرار است نقش شخصیت اصلی را در فیلم «سفید برفی» بازی کند. از جمله دیگر بازیگران حاضر در این اثر سینمایی نیز می‌توان به گل گدوت در نقش ملکه شرور اشاره کرد، بازیگری که بیشتر به خاطر ایفای نقش واندر وومن شهرت دارد.

اندرو بورناپ، آنسو کابیا و مارتین کلبا نیز از جمله دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم «سفید برفی» هنرنمایی می‌کنند. فیلم «سفید برفی» در ابتدا قرار بود که در بهار سال ۲۰۲۴ میلادی به روی پرده سینماها بیاید اما اعتصابات نویسندگان و بازیگران در اواسط سال ۲۰۲۳ میلادی سبب به تأخیر افتادن تولید و در نتیجه اکران فیلم شد.

سکان کارگردانی فیلم «سفید برفی» را مارک وب در دست دارد و فیلم‌نامه آن را نیز اریک کریسیدا ویلسون و گرتا گرویگ قلم زده‌اند. این فیلم در تاریخ ۲۱ مارس سال ۲۰۲۵ میلادی (جمعه ۱ فروردین ۱۴۰۴) به روی پرده سینماها می‌آید.

منبع: collider

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *