رفع چالش‌های فعالان اقتصادی در بسته حمایتی تولید و تجارت خادم‌الرضا‌(ع) ‌

به گفته معاون وزیر صمت بسته خادم الرضا(ع) در راستای کاهش هزینه‌های تولید و تجارت و تسهیل در خدمات‌رسانی تهیه شده است.‌

کد خبر : ۱۶۴۶۰۶

به گزارش ایبنا، فرشاد مقیمی؛ معاون وزارت صمت امروز در همایش روز ملی صنعت و معدن که با حضور وزیر صمت در سالن اجلاس سران برگزار شد، گفت: امروز از بسته حمایت از تولید و تجارت خادم الرضا (ع) که در راستای تسهیل در تجارت و رفع موانع تولید تهیه شده است رونمایی می‌شود.

 

معاون وزیر صمت بیان داشت: بیش از ۱۷ کارگروه و ۱۵ نشست تخصصی با سه هزار نفر ساعت کار کارشناسی با حضور تشکل‌های ‌بخش خصوصی برای تهیه این بسته صرف شده است.

 

وی با بیان اینکه این بسته در راستای کاهش هزینه‌های تولید و تجارت و تسهیل در خدمات‌رسانی تهیه شده است، گفت: از اهداف تدوین این بسته رفع چالش‌های پیش روی صنعتگران، بازرگانان و فعالان اقتصادی است.‌

 

رئیس ستاد دهه تولید و تجارت بیان داشت: در تلاش هستیم در بسته تولید و تجارت خادم الرضا (ع) شعار سال با عنوان جهش تولید با مشارکت مردم را در بخش صنعت محقق کنیم.

 

مقیمی با اشاره به برگزاری برنامه‌های روز ملی صنعت و معدن اظهار داشت: امسال در راستای تایید وزیر صمت تلاش شد با مشارکت تشکل‌های بخش خصوصی گام برداریم و ستاد دهه تولید و تجارت را با حضور نمایندگان ۱۰ تشکل بخش خصوصی از جمله اتاق اصناف ایران، اتاق بازرگانی ایران، خانه صنعت و معدن ایران خصوصی و غیره تشکیل دادیم.

 

منبع: فارس

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *