رده سنی فیلم Borderlands مشخص شد

فیلم Borderlands اقتباسی از بازی ویدیویی به همین نام رده سنی عجیبی را دریافت کرده که برخلاف انتظارات است.

مطمئنا بسیاری از اقتباس‌های ساخته شده از بازی‌های ویدیویی سعی دارند تا اقتباسی وفادار باشند تا بتوانند طرفداران فرنچایز اصلی را راضی نگه دارند اما به نظر می‌رسد که فیلم «بوردرلندز» قرار است در برخی از موارد نسبت به منابع اصلی خودش انحراف داشته باشد.

فیلم «بوردرلندز» هیچ وقت به عنوان یک اثر اقتباسی کاملا وفادار به منبع اصلی توصیف نشده و طرفداران این مجموعه نیز از همان ابتدا انتظار برخی از تغییرات را در این اثر سینمایی داشتند اما مطمئنا رده سنی PG-13 داده شده به این اثر سینمایی برای برخی از طرفداران سوال‌برانگیز خواهد بود.

رده سنی‌‌ای که فیلم «بوردرلندز» دریافت کرده است، مطمئنا بیش از هر انحراف و تغییر دیگری که در این اثر سینمایی توسط کمپانی لاینزگیت انجام شده، برای طرفداران این مجموعه نگران‌کننده خواهد بود. مطمئنا بسیاری از افراد انتظار داشتند که این فیلم سینمایی با توجه به ماهیت بازی‌ها رده سنی R داشته باشد.

با این حال، با توجه به اینکه فیلم «بوردرلندز» رده سنی PG-13 را گرفته، می‌توان انتظار داشت که برخی از جنبه‌های جالب و جذاب که باعث محبوبیت این بازی‌ها شدند، احتمالا در این اثر سینمایی وجود نخواهند داشت یا به مقدار کمی به تصویر کشیده خواهند شد.

مجموعه بازی‌های «بوردرلندز» پر از محتواهای خونین، خشن و تکلم نامناسب هستند و همین نیز باعث شده تا رده سنی M را داشته باشند که آن‌ها را برای افراد بالای ۱۷ سال مناسب می‌کند. همین نیز باعث می‌شود تا انتظار داشت که اقتباس لایو اکشن آن رده سنی R را دریافت کند اما این فیلم رده سنی PG-13 گرفته است.

فیلم «بوردلندز» قرار است در تاریخ ۹ اوت سال ۲۰۲۴ میلادی (جمعه ۱۹ مرداد ۱۴۰۳) روی پرده سینماها اکران شود.

منبع: comicbook

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *