رئیس FIFA اعلام کرد که در حال توسعه بازی فوتبال این برند هستند

اخیرا، رئیس FIFA، جیانی اینفانتینو (Gianni Infantino)، فاش کرد که این سازمان در حال کار با شریکانی جدید است تا یک بازی اکترونیکی جدید را توسعه دهند و نشان تجاری FIFA که Electronic Arts آن را در سال ۲۰۲۲ از دست داد، به یدک می‌کشد.

شرکت EA به مدت سی سال روی فرنچایز FIFA کار کرد و عناوین درجه یک فوتبال را برای طرفداران، توسعه داد. همه این عناوین با استقبال جهانی روبه‌رو شدند اما از سال ۲۰۲۳، این شرکت تصمیم گرفت نام FIFA را کنار بگذارد و روی عنوان EA Sports FC کار کند.

جانی اینفانتینو روی صحنه رفت و در بیانه‌ای گفت:

ما یک بازی الکترونیک جدید توسعه می‌دهیم، چرا که نام FIFA نماد عناوین شبیه‌ساز فوتبال است. صدها میلیون بازیکن کم سن و سال در سراسر جهان، وقتی شبیه‌ساز فوتبالی را بازی می‌کنند، در واقع FIFA را انتخاب کرده‌اند. نمی‌توان نام دیگری روی آن گذاشت.

اینفانتینو تایید کرد که سازمان FIFA با شرکای جدیدی از صنعت بازی‌های ویدیویی همکاری می‌کند تا یک بازی جدید را توسعه دهند. با این حال، کسی مطمئن نیست که محصول نهایی چگونه خواهد بود. جالب است که این بازی در زمینه فوتبال، با رقبای زیادی روبه‌رو می‌شود از جمله EA Sports FC که پروسه تغییر برند، تاثیری روی انتقال بازیکنان به آن نداشت. شرکت Konami نیز همچنان با عناوین eFootball در این عرصه حضور دارد.

اینفانتینو بر بهترین بودن بازی‌ای که هنوز معرفی نشده و وجود خارجی ندارد، تاکید کرد و گفت این بازی با اصول آن‌ها در سازمان FIFA، هماهنگی بالایی خواهد داشت.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *