خالق Mortal Kombat می‌گوید Scorpion و Sub-Zero در اسپین-آف Shaolin Monks 2 حضور خواهند داشت

طی سال‌ها، عناوین متعددی از سری Mortal Kombat ساخته شده‌اند. با وجود محبوبیت این فرنچایز، مدتی است که خبری از اسپین‌-آف‌های سری نیست. آخرین اسپین‌-آف موفق مجموعه، یعنی Shaolin Monks، در سال ۲۰۰۵ منتشر شد.

هر چند، گزارشات اخیر حاکی از آن هستند که استودیوی NetherRealm، خود را برای ساخت یک اسپین‌-آف از فرنچایزهایش آماده می‌کند و همین موضوع، باعث شده است تا گمانه‌زنی‌ها پیرامون ساخت Shaolin Monks 2 قوت بگیرند.

اد بون (Ed Boon)، خالق Mortal Kombat، نیز به وجود چنین اسپین‌-آفی اشاره کرده است که حول محور دو شخصیت Scorpion و Sub-Zero در جریان خواهد بود. با این وجود که صحبت اد بون، چیزی را به صورت رسمی تایید نمی‌کند، اما می‌توان انتظار داشت که در زمانی نامعلوم، از دنباله عنوان موفق Shaolin Monks رونمایی شود:

بدون شک، اگر اسپین‌-آفی بسازیم، در مورد Scorpion و Sub-Zero خواهد بود.

-اد بون

اد بون، خود یکی از طرفداران دو آتیشه این اسپین-آف بود و همچنان علاقه‌مند است تا دنباله آن را بسازد. اگر این اظهارات رنگ واقعیت به خود بگیرند، قطعا برای طرفداران این بازی، خبر خوشی خواهد بود. ورودی مذکور، می‌تواند مسیر را برای ساخت دیگر اسپین-آف‌های فرنچایز Mortal Kombat نیز هموار کند.

طی اولین سال‌های ظهور Mortal Kombat، عناوین اسپین-آف بیشتری از آن منتشر می‌شد. مثلا می‌توان به عنوان موفق Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero اشاره کرد که اولین اسپین-آف مجموعه بود و حول محور شخصیت Sub-Zero جریان داشت.

بنابراین، در حالی که Shaolin Monks 2 صرفا در مورد شخصیت Sub-Zero نیست، ولی ساخت آن، به این مجموعه تنوع می‌بخشد.

معرفی عنوانی متمرکز بر دو شخصیت Scorpion و Sub-Zero هیجان‌انگیز است. این دو، در طی ده سال گذشته، همانند دو رقیب تکامل یافته‌اند، هر چند در خط زمانی Mortal Kombat 1، به عنوان دشمن خونین یکدیگر معرفی می‌شوند.

بازی Mortal Kombat 1 بیش از ۳ میلیون نسخه فروخت ولی بر کسی پوشیده نیست که به‌تازگی، محبوبیت خود را از دست داده است. امیدواریم استودیوی NetherRealm برنامه‌ای برای ساخت ۲ Shaolin Monks داشته باشد تا این IP جان تازه‌ای بگیرد.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *