حضور جیانکارلو اسپوزیتو در فیلم Captain America: Brave New World قطعی است

به تازگی گزارش شده که جیانکارلو اسپوزیتو در فیلم Captain America: Brave New World از دنیای سینمایی مارول نقش‌آفرینی می‌کند.

در ماه‌های اخیر، گمانه‌زنی‌ها درباره حضور جیانکارلو اسپوزیتو در دنیای سینمایی مارول بسیار زیاد بوده و با وجود اینکه این بازیگر خودش تأیید کرده بود که قرار است در دنیای سینمایی مارول حضور داشته باشد اما هیچ گاه جزئیات بیشتری درباره کاراکترش و فیلمی که در آن حضور دارد، آشکار نکرده بود.

حالا گزارش شده که دنیای سینمایی مارول قرار است جیانکارلو اسپوزیتو را در یکی از فیلم‌های در حال تولید خودش برای پخش در سال ۲۰۲۵ میلادی یعنی فیلم Captain America: Brave New World معرفی کند. در حال حاضر جزئیات بیشتری از حضور او در این فیلم در دست نیست.

این فیلم جزو فاز پنجم دنیای سینمایی مارول است که در حال حاضر فیلم‌برداری دوباره بخش‌هایی از آن در جریان است. بنا بر این گزارش‌ها، جیانکارلو اسپوزیتو قرار است نقش شخصیتی شرور را در این فیلم سینمایی بازی کند ولی استودیو مارول هنوز چیزی رسمی را آشکار نکرده است.

اگر گزارش‌ها صحیح باشند و جیانکارلو اسپوزیتو نقش شخصیت شروری را در فیلم «کاپیتان آمریکا ۴» بازی کند، پس طرفداران در این فیلم باید منتظر سه شخصیت شرور باشند چراکه قبلا آشکار شده که تیم بلک نلسون در نقش ساموئل استرنز ملقب به لیدر و هریسون فورد در نقش تاندربولت راس ملقب به رد هالک نیز قرار است در این فیلم حضور داشته باشند.

جیانکارلو اسپوزیتو قبلا اشاره کرده بود که احتمال اینکه بعدا از این شخصیت در سریالی از دنیای سینمایی مارول استفاده شود نیز وجود دارد. پس احتمالا حضور او در فیلم «کاپیتان آمریکا ۴» کوتاه باشد. فیلم «کاپیتان آمریکا ۴» در تاریخ ۱۴ فوریه سال ۲۰۲۵ میلادی (جمعه ۲۵ بهمن ۱۴۰۳) اکران می‌شود.

منبع: ScreenRant

One Simple PC Gamernima

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *