تیزر جدیدی از فیلم Deadpool & Wolverine منتشر شد

تی‌وی اسپات جدیدی از فیلم Deadpool & Wolverine منتشر شده و اولین نگاه از لیدی ددپول را شاهد خواهیم بود.

هیو جکمن امروز صبح این کلیپ را در اکانت خود منتشر کرد و لیدی ددپول یکی از شخصیت‌هایی است که طرفداران خیلی منتظر دیدنش می‌باشند. لحظات جالب دیگری در این کلیپ شاهد هستیم. داگ پول با ظاهری بسیار احمقانه در حال دویدن در خلا است.

بزرگترین نقطه بحث در مورد Deadpool & Wolverine، شایعات متعدد بازیگران مهمان است. موضوع لیدی ددپول یک درخواست جالب بوده است. در این مرحله می‌توانید اساساً همه بازیگران دنیای X-Men فاکس را نیز به فیلم اضافه کنید. حتی برخی معتقدند که تیلور سویفت بخشی از این فیلم است. اما منتظر ماند و دید همه چیز چگونه پیش می‌رود.

شما عزیزان می‌توانید این تیزر را در ادامه مشاهده یا دانلود کنید.

شاون لوی، کارگردان Deadpool & Wolverine، در مصاحبه با سایت Entertainment Weekly در مورد شور و شوق مربوط به حضورهای احتمالی صحبت کرد. وقتی از او در مورد جنون اینترنتی درباره شخصیت‌های Deadpool & Wolverine پرسیده شد، گفت:

ما با یک لیست آرزو شروع نکردیم. از روزی که شروع به طراحی این داستان Deadpool و Wolverine کردیم، اجازه دادیم داستان شخصیت‌ها را جلو ببرد، نه برعکس. بازگشت آرون به عنوان Pyro نتیجه آن بود، و این در مورد تقریباً همه شخصیت‌هایی که در فیلم خواهید دید صدق می کند.

در فیلم Deadpool & Wolverine استودیو مارول، ددپول (رایان رینولدز) با ولورین (هیو جکمن) تاریخ دنیای سینمایی مارول را تغییر خواهد داد.

مورنا باکارین در نقش ونسا، لزلی اوگامس در نقش ال، کاران سونی در نقش دوپیندر، راب دلینی در نقش پیتر و برایانا هیلدبرند، کوتسونا شیئوری و استفان کاپیچیچ در نقش‌های نگاسونیک تین‌ایج ورهد، یومیکو و کلاسوس دیگر بازیگران فیلم هستند‌.

فیلم ددپول و وولورین ۲۶ ژوئیه (۵ مرداد) راهی سینما می‌شود.

منبع: کولایدر

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *