تکمیل و تحویل ۵ پروژه بیمارستانی با ۹۷۱ تخت در دولت سیزدهم

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، معاونت برنامه‌ریزی و توسعه مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی در گزارشی، عملکرد سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی را که به عنوان یکی از سازمان‌های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی در ساخت ساختمان‌های مهم ایفای نقش می‌کند، تشریح کرد.

 بر اساس این گزارش، در ۳۳ ماهه دولت سیزدهم تعداد ۹ پروژه شامل ۵ پروژه بیمارستانی با مجموع ۹۷۱ تخت و زیربنای ۸۶ هزار و ۳۵۲ مترمربع و ۲ پروژه مسکونی با مساحت ۱۹ هزار و ۷۳۸ مترمربع و تعداد ۲ پروژه ورزشی با مساحت ۳۷ هزار و ۱۲۵ مترمربع تکمیل و تحویل شد که همگی این پروژه‌ها توسط سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی احداث و تحویل بهره‌بردار شد.

 پروژه‌های بیمارستانی تکمیل و تحویل شده توسط سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی شامل بیمارستان‌های ۲۷۳ تختی تربت‌حیدریه، بیمارستان ۱۴۲ تختی گچساران، بیمارستان ۹۹ تختی ۱۵ خرداد مهدی شهر در استان سمنان، بیمارستان ۳۱۳ تختی جهرم و بیمارستان ۱۴۴ تختی امام خمینی خمین است.

 همچنین سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی تکمیل و تحویل ۷ بلوک اولیه واحدهای مسکونی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مساحت ۱۸ هزار و ۵۵۰ مترمربع و خانه‌های سازمانی پزشکان بیمارستان باشت در مساحت یک هزار و ۱۸۸ مترمربع را تکمیل کرد و تحویل دستگاه بهره‌بردار داد.

 این سازمان همچنین تکمیل فاز یک ورزشگاه بناب در مساحت ۱۷ هزار و ۳۲۵ مترمربع و تکمیل ورزشگاه خرم‌آباد در مساحت ۱۹ هزار و ۸۰۰ مترمربع را انجام داد و این ورزشگاه‌ها را نیز تحویل بهره‌بردار که وزارت ورزش و جوان است، داده است.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *