تولید لایواکشن !Totally Spies – گیمفا

به تازگی شرکت آمازون اعلام کرده است که تولید یک لایواکشن را از مجموعه‌ی انیمیشنی محبوب !Totally Spies را در دستور کار قرار داده است.

مجموعه‌ی !Totally Spies (جاسوسان تمام عیار!) توسط وینسنت چلوان-دمرزی و دیوید میشل خلق شده است. این مجموعه‌ی انیمیشنی روایتگر داستان سه دوست به نام‌های کلاور، الکس و سم است که باید در قامت جاسوسان بین‌المللی جهان را از شر توطئه‌های خطرناک نجات دهند و در عین حال بتوانند با سختی‌های زندگی به عنوان دانشجویان سال اول کنار بیایند.

شش فصل اول این مجموعه در سال‌های ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۸ منتشر شد و پس از آن این مجموعه دوبار احیا شد. یک بار در سال‌های ۲۰۱۳-۲۰۱۵ و باری دیگر برای تولید فصل هفتم این مجموعه‌ی که اولین قسمت از آن در ماه گذشته‌ی میلادی منتشر شد.

این اثر توسط کمپانی گلوریا سانچز که متعلق به بازیگر و کمدین مشهور سینما ویل فرل است و همچنین کمپانی Banijay Kids & Family که تولید مجموعه‌ی انیمیشنی !Totally Spies را بر عهده داشته است؛ در دست توسعه است. جسیکا البام، الیکس تیلور و بنویت دی ساباتینو تهیه‌کنندگی این اثر را بر عهده دارند. البام در مورد همکاری با شرکت آمازون و Banijay Kids & Family برای تولید این اثر می‌گوید:

ویل، الیکس و من از اینکه می‌توانیم با همکاری شرکایمان در آمازون و Banijay این مجموعه را در قالب یک لایواکشن به تلویزیون بیاوریم بسیار هیجان‌زده هستیم. کمپانی گلوریا سانچز از همان ابتدا با این هدف خلق شد که داستان‌هایی از شخصیت‌های پیچیده خلق کند و تقویت‌کننده‌ی صدای زنان و داستان‌سرایان زن باشد. به عنوان یکی از قدیمی‌ترین طرفداران مجموعه‌ی !Totally Spies ما نمی‌توانستیم به هیچ اثر دیگری فکر کنیم که این چنین منعکس‌کننده‌ی ارزش‌هایمان باشد.

مضامینی همچون زنان قدرتمند و فدا نکردن خود واقعی، دوستی و تفریح به منظور رسیدن به موفقیت همواره در قلب ما جایگاه ویژه‌ای داشته است و هم‌اکنون زمان درستی برای نگاه دوباره به این مضامین است.

هنوز اطلاعات بیش‌تری از لایواکشن !Totally Spies منتشر نشده است.

منبع: comingsoon

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *