تمدید انیمیشن My Adventures With Superman برای فصل سوم

انیمیشن سریالی My Adventures With Superman موفقیتی تمام عیار برای دی‌سی بوده و در خبری غیرمنتظره برای فصل سوم تمدید شده است.

در شرایطی که شخصیت سوپرمن علی‌رغم پتانسیل‌های فراوانی که دارد اما فیلم و یا سریال ارزشمندی را در طی سال‌های اخیر کسب نکرده، به یکباره سر و کله انیمیشن سریالی جدیدی تحت عنوان My Adventures With Superman پیدا شد که در حال حاضر ۲ فصل جذاب و سرگرم‌کننده را پشت سر گذاشته و از قضا توانسته تا ایده جهان‌های موازی را نیز در داستان خود به کار بگیرد که نتیجه قابل قبولی را در پی داشته و نظر مثبت طرفدارانش را جلب کرده است. موفقیتی که تا زمان اکران فیلم جدید سوپرمن می‌تواند هواداران این شخصیت را راضی نگه دارد.

در حالی که در اواسط پخش فصل دوم این مجموعه تحسین شده سپری می‌کنیم اما در خبری غیرمنتظره و در عین حال خوشحال‌کننده، کمپانی برادران وارنر به صورت رسمی ماجراجویی‌های هیجان انگیز مرد پولادین را برای فصل سوم تمدید کرده است. مهمترین ویژگی این انیمیشن سریالی جدید به تغییرات اعمال شده بر سوپرمن، شخصیت‌های مرتبط با او و شهر متروپلیس مربوط می‌شود که سبب گشته تا تفاوت‌های چشمگیری را با باقی آثار مرتبط نسبت به او شاهد باشیم.

جک کواید که صداپیشگی کلارک کنت در این مجموعه را بر عهده دارد، در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده که آن‌ها درصدد نمایش جنبه‌هایی از زندگی این ابرقهرمان نمادین هستند که تا به امروز به آن‌ها توجهی نشده و برای مخاطب تازگی خواهد داشت. تغییراتی که به ایده جهان‌های موازی نیز مربوط شده و به عنوان مثال سازمانی را شاهد هستیم که توسط چندین و چند لوئیس لین اداره می‌شود.

در حال حاضر اطلاعاتی از روند داستان فصل سوم My Adventures With Superman در دسترس نبوده و باید تا پایان فصل دوم صبر کنیم و ببینیم که ماجراجویی سوپرمن و لوئیس لین به چه سمت و سویی کشیده خواهد شد.

منبع: کامیک‌بوک

پروفسور بی سواد

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *