تلاش جهش‌‌یافته‌ها برای نجات بشریت در تیزر جدید انیمیشن سریالی X-Men ’۹۷

به تازگی تیزری از انیمیشن سریالی X-Men ’۹۷ منتشر شده است که نیم نگاهی از قسمت‌های آینده را ارائه می‌دهد.

تاکنون هفت قسمت از انیمیشن سریالی «ایکس من ۹۷» منتشر شده و حالا نیز بینندگان و طرفداران مشتاقانه منتظر قسمت هشتم از این اثر هستند. در همین راستا نیز شرکت Marvel Animation تیزری را برای قسمت هشتم این انیمیشن سریالی منتشر کرده، قسمتی که شروعی بر پایان این انیمیشن سریالی است.

قسمت هشتم انیمیشن سریالی «ایکس من ۹۷» با عنوان Tolerance Is Extinction – Part 2 است و در تیزر منتشر شده برای آن که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید، چارلز اگزیویر دیده می‌شود که سعی دارد تا رئیس جمهور را قانع کند که تیم او متشکل از جهش‌یافته تنها سد میان جهان و آشوب است.

رئیس جمهور کلی به پروفسور ایکس هشدار می‌دهد که اگر نقشه او عملی نشود، او مجبور است اقدامی تهاجمی را در دستور کار قرار بدهد اما چارلز کسی نیست که از انجام کار درست طفره برود، حال عواقب انجام این کار هر چیزی می‌خواهد باشد.

این تیزر تازه همچنین علاوه بر نشان دادن مکالمه میان پروفسور ایکس و رئیس جمهور، اعضای گروه ایکس من را نیز نشان می‌دهد که هر کدام لباس‌های برجسته و جدیدی به تن دارند. در حال حاضر هنوز انیمیشن سریالی «ایکس من ۹۷» برای فصل دوم تمدید نشده است.

منبع: collider

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *