تعداد بازیکنان Dead Island 2 از ۷ میلیون نفر عبور کرد + جزئیاتی از محتوای آینده

استودیوی Dambuster در آینده نزدیک محتوای جدیدی را برای بازی Dead Island 2 منتشر می‌کند.

ماه گذشته، استودیوی Dambuster همزمان با اولین سالگرد این بازی اکشن RPG، دومین گسترش‌دهنده داستانی آن را با نام SoLA منتشر کرد. این توسعه‌دهنده اخیرا با انتشار پستی، از طرفداران تشکر کرد و تایید کرد که بیش از هفت میلیون بازیکن این بازی، مجموعاً ۲۴ میلیارد زامبی را از بین برده‌اند.

Dambuster همچنین متعهد شد که از این بازی روی پلتفرم‌های مختلف پشتیبانی خواهد کرد. این استودیو گفته است که در ماه‌های آینده، برخی از به‌روزرسانی‌های بازی را که طرفداران مشتاقانه منتظر آن‌ها هستند، معرفی خواهد کرد. می‌توان در آینده، منتظر محتوای بیشتری برای بازی Dead Island 2 بود.

منظور از محتوا، می‌تواند به نیوگیم‌پلاس اشاره داشته باشد که به بازیکنان اجازه می‌دهد، سفری جدید را با هر چه که در اختیار داشتند، شروع کنند. احتمالا با شروع این حالت، دشمنان سخت‌تر شوند و بازیکنان بتوانند موارد جدیدی را کشف کنند. احتمالا یکی دیگر از محتواهایی که به بازی اضافه شود، حالتی بر اساس بقا در چند Wave از دشمنان، به نام Neighborhood Watch باشد.

گفته می‌شود در این حالت، حداکثر تا سه بازیکن باید از Safe House خود محافظت کنند و به جمع‌آوری سلاح و گذاشتن تله بپردازند. مراحلی نیز برای به اتمام رساندن در این حالت گنجانده شده است. به طور کلی این حالت به اندازه پنج روز داخل بازی طول خواهد کشید. هنوز مشخص نیست که این محتوا، در قالب یک به‌روزرسانی رایگان به بازی اضافه شود یا به صورت یک بسته‌الحاقی، برای فروش در دسترس قرار بگیرد.

بازی Dead Island 2 برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. می‎‌توانید نقد و بررسی این بازی را در گیمفا بخوانید.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *