تصویر جدید از پشت صحنه فصل پنجم Stranger Things منتشر شد –

فصل پنجم و پایانی سریال Stranger Things در دست تولید قرار گرفته و طرفداران بی‌صبرانه منتظر پایان فیلم‌برداری و پخش سریال در سال جدید هستند.

از زمان آغاز تولید فصل جدید، خالقین سریال، مت و راس دافر محتوای زیادی از پشت صحنه سریال منتشر کرده‌اند. امروز، راس تصویری از تمامی بازیگران و عوامل سریال منتشر کرده تا در میانه راه تولید بودن را جشن بگیرند. این پست حاوی ویدیویی از فین وولفهارد نیز می‌باشد.

تصویر جدید از پشت صحنه فصل پنجم Stranger Things منتشر شد -

دافر در کپشن پست نوشته: هفته ۲۴. رسیدن به وسط راه تولید مبارک همه‌ی بازیگران و عوامل.

برادران دافر قبلا خبر از آغاز تولید اسپین آفی از سریال را دادند و جالب است که فین وولفهارد تنها کسی است که از داستان این اسپین‌آف باخبر است. گویا، این بازیگر جوان داستان را حدس زده و در برنامه جیمی فالون گفته که قسم خورده حرفی نزند.

سر فیلم‌برداری فصل چهارم بودیم که حرف از ادامه سریال شد و به شوخی داشتیم می‌گفتیم قراره ما رو ۲۰ سال ببرند عقب و چاق و پیر بشیم‌ و از اینجور حرفها. و بعدش این به ذهنم اومد که اگر قراره اسپین آفی از سریال بسازند پس داستان از این قرار خواهد بود. وقتی اینو به برادران دافر گفتم، به هم نگاه کردند و بعدش منو کشیدند کنار و پرسیدند کی بهت اینو گفته؟ قراره همینکارو کنیم. منم گفتم، هیچکی و اونها واقعا جا خورده بودند و ازم خواستند به هیچکی حرفی نزنم.

منبع: کامیک بوک

nima

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *