تصویر جدید از پشت‌صحنه‌ی Deadpool & Wolverine منتشر شد –

به تازگی تصویر جدیدی از پشت‌صحنه‌ی فیلم مورد انتظار Deadpool & Wolverine منتشر شده است که هوگ جکمن و رایان رینولدز را در لباس ولورین و ددپول به تصویر می‌کشد.

در فاصله‌ی کمتر از سه ماه تا انتشار یکی از مورد انتظارترین آثار ابرقهرمانی امسال یعنی فیلم Deadpool & Wolverine (ددپول و ولورین)، مارول کمپین بازاریابی بزرگی برای این اثر آغاز کرده است که بخشی از آن تیزرها، تصاویر مختلف از این اثر و پشت‌صحنه‌ی آن و مصاحبه‌‌های دست‌اندرکاران این اثر را شامل می‌شود.

حال به تازگی در نسخه‌ی تازه‌ی مجله‌ی Empire، تصویری جالب از پشت‌صحنه‌ی این اثر منتشر شده است. در این تصویر کارگردان Deadpool & Wolverine، یعنی شان لوی در کنار هوگ جکمن، رایان رینولدز و یکی دیگر از دست‌اندرکاران این اثر در حال تماشای چیزی هستند که به نظر می‌رسد یکی از سکانس‌های این اثر باشد که فیلمبرداری آن به تازگی به اتمام رسیده است.

شاید شایان توجه‌ترین نکته‌ی این تصویر خوشحالی و رضایت هیو جکمن باشد که نشان از فضای مثبت صحنه‌ی فیلمبرداری و رضایت بالای عوامل فیلم از سکانس فیلمبرداری شده است. شما می‌توانید تصویر منتشر شده از پشت‌صحنه‌ی فیلم Deadpool & Wolverine را در بخش زیر تماشا کنید.

deadpool & wolverine new behind the scenes image

فیلم Deadpool & Wolverine به کارگردانی شان لوی و بر اساس فیلمنامه‌ای از رایان رینولدز، رت ریس، پاول ورنیک، زب ولس و شان لوی توسعه یافته است. از بازیگران این اثر می‌توان به رایان رینولدز، هوگ جکمن و اما کورین اشاره کرد.

فیلم Deadpool & Wolverine در تاریخ ۲۶ ژوئیه‌ ۲۰۲۴ (۵ مرداد ۱۴۰۳) به روی پرده‌ی نقره‌ای می‌رود.

منبع: کولایدر

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *