تصویر جدید آنتونی مکی در فیلم Captain America: Brave New World منتشر شد

آنتونی مکی در قامت کاپیتان آمریکا در تصویر جدید فیلم Captain America: Brave New World از دنیای سینمایی مارول دیده می‌شود.

حضور کامل سم ویلسون با بازی آنتونی مکی در قامت کاپیتان آمریکا مسیری طولانی بوده است. از زمانی که استیو راجرز سپر خودش را در پایان فیلم Avengers: Endgame به سم ویلسون داد، پنج سال می‌گذرد و این در حالی است که سم ویلسون در سریال Falcon and the Winter Soldier برای پذیرش این سپر با کشمشی اخلاقی مواجه بود.

حالا به نظر می‌رسد که سم ویلسون این سرنوشت خودش را پذیرفته و در تصویر تازه منتشر شده از فیلم Captain America: Brave New World می‌توان او را در قامت کاپیتان آمریکا مشاهده کرد. این اثر سینمایی علاوه بر اینکه اکشن بسیار زیادی دارد، پر از حس نوستالژی به خاطر حضور کاراکترهای مختلف از دنیای سینمایی مارول است.

فیلم captain america brave new world
فیلم Captain America: Brave New World

هنوز یک سال دیگر تا اکران فیلم Captain America: Brave New World روی پرده سینماها باقی مانده و در حال حاضر نیز جزئیات مربوط به داستان آن بسیار اندک است اما در این میان، تصاویر منتشر شده از این اثر سینمایی سعی دارند تا هیجان و هایپ برای آن را بالا نگه دارند.

جولیوس اونا سکان کارگردانی فیلم Captain America: Brave New World را در دست دارد، فیلمی که قرار است در تاریخ ۱۴ فوریه سال ۲۰۲۵ میلادی (جمعه ۲۵ بهمن ۱۴۰۳) به روی پرده سینماها بیاید.

منبع: collider

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *