تصویر جدیدی از انیمه Lord of The Rings: War of The Rohirrim

یکی از سرمایه‌های بزرگ برادران وارنر پیکچرز در دنیای انیمه، Lord of The Rings: War of The Rohirrim است.

این انیمه ۱۳ دسامبر (۲۳ آذر) راهی سینماهای آمریکا شمالی می‌شود و داستان مدت‌ها قبل از این است که حلقه را بیلبو یا فرودو در اختیار داشته و مبارزات روهیریم را نشان می‌دهد.

تصویر جدیدی از انیمه Lord of The Rings: War of The Rohirrim

همزمان با انتشار تصویر جدیدی از این اثر، کنجی کامیا درباره قهرمان زن داستان، هِرا، صحبت کرده که رهبر روهیریم است.

در انیمیشن ژاپنی، دیدن قهرمان زن بعنوان کاراکتر اصلی، مرسوم است اما در فیلم‌های لایو اکشن ارباب حلقه‌ها چیز عجیبی است. فیلم ما، بازیگر نقش اول زن قوی به نام هِرا دارد و داستان را شخصیت برجسته تالکین، ایوون، روایت می‌کند، بنابراین زنان فیلم به خوبی نشان داده می‌شوند. فکر می‌کنم طرفداران زیادی کارهای اورجینال تالکین را دوست دارند و امیدوارم مردم از دیدن این اثر لذت ببرند. ساخت این فیلم، چالش جذابی بود.

داستان انیمیشن ارباب حلقه ها The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim در ۱۸۳ سال قبل از اتفاقاتی است که در سه گانه اصلی فیلم‌ها شرح داده شده است. حمله ناگهانی وولف، یک ارباب دانلندینگ باهوش و بی‌رحم که به دنبال انتقام مرگ پدرش است، هلم و مردمش را مجبور می‌کند تا آخرین ایستادگی جسورانه را در سنگر باستانی هورنبورگ، قلعه قدرتمندی که بعدا شناخته می‌شود، انجام دهند. هِرا، دختر هلم، که خود را در وضعیت ناامیدکننده‌ای پیدا می‌کند، باید رهبری مقاومت در برابر دشمن مرگباری را که قصد نابودی کامل آنها را دارد، برعهده گیرد.

منبع: کامیک بوک

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *