تصاویر جدید فیلم BEETLEJUICE BEETLEJUICE

شخصیت‌های فیلم مورد انتظار BEETLEJUICE BEETLEJUICE میهمان جدیدترین نسخه‌ی مجله‌ی مشهور Empire شده‌اند.

کمتر از چند ماه دیگر انتظار ۳۶ ساله‌ی هواداران برای تماشای دنباله‌ی اقتباس سینمایی تیم برتون افسانه‌ای از Beetlejuice به پایان می‌رسد و به همین مناسبت مجله‌ی مشهور Empire جلد جدیدترین نسخه‌ی خود را به این اثر اختصاص داده است.

علاوه بر این دو کاور، مجله‌ی Empire یک تصویر اختصاصی نیز از فیلم BEETLEJUICE BEETLEJUICE در اکانت X خود منتشر کرده است و خبر از گفتگوی اختصاصی با ستاره‌ی این اثر، یعنی مایکل کیتون افسانه‌ای در نسخه‌ی جدید این مجله داده است.

شما می‌توانید کاورهای جدیدترین نسخه‌ی مجله‌ی Empire به همراه تصویر اختصاصی این مجله از فیلم مورد انتظار BEETLEJUICE BEETLEJUICE را در بخش زیر تماشا کنید.

مایکل کیتون پیش‌تر درباره‌ی این اثر گفته بود:

من این اثر را دیده‌ام و قرار است بعد از چند اصلاح جزئی در اتاق تدوین، بار دیگر آن را تماشا کنم. فیلم اول بسیار از لحاظ بصری لذت‌بخش و هیجان‌انگیز بود؛ اما این اثر علاوه‌ی بر تمام این‌ها یک فیلم احساسی زیبا است. من برای چنین چیزی آماده نبودم. این فیلم فوق‌العاده است.

این مثل یک اثر هنری است. می‌دانید چه می‌گویم؟ گویی شما می‌خواهید که آن را بردارید و در موزه از آن نگهداری کنید. هیچ‌چیزی شبیه آن وجود ندارد. با اینکه من از مدت‌ها قبل به یک دنباله از Beetlejuice علاقه‌مند بودم؛ اما باید اعتراف کنم که ایده‌ی یک دنباله کمی برایم نگران‌کننده بود.

وقایع فیلم BEETLEJUICE BEETLEJUICE چهل سال پس از فیلم اول و در زمانی رخ می‌دهد که خانواده‌ی دیتز پس از یک تراژدی ناگوار خانوادگی به خانه‌شان در وینتر ریور باز می‌گردند.

زمانی که دختر بازیگوش لیدیا مجسمه‌ی شهر را در اتاق زیرشیروانی پیدا می‌کند و به طور اتفاقی پرتال دنیای بعد از مرگ باز می‌شود؛ بیتل‌جوس آزاد می‌شود و بار دیگر آشوب زندگی آن‌ها فرا می‌گیرد.

فیلم BEETLEJUICE BEETLEJUICE به کارگردانی تیم برتون و بر اساس شخصیتی به همین نام اثر مایکل مک‌داول فقید و لری ویلسون خلق شده است. فیلمنامه‌ی این اثر توسط آلفرد گاف و مایلز میلار نگاشته شده است. از بازیگران این اثر می‌توان به مایکل کیتون، ویونا رایدر،مونیکا بلوچی و جنا اورتگا اشاره کرد.

فیلم BEETLEJUICE BEETLEJUICE در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۲۴ (۱۶ شهریور ۱۴۰۳) به روی پرده‌ی نقره‌ای می‌رود.

منبع: comicbookmovie

شومپتِ کته کلهBADMAN

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *