تصاویری از احساسات حذف شده از انیمیشن Inside Out 2 منتشر شدند

به تازگی تصاویری از انیمیشن Inside Out 2 منتشر شده که احساسات و طراحی‌های حذف شده از این پروژه را نشان می‌دهند.

فرایند تولید یک اثر سینمایی و انیمیشن بسیار طولانی است و در این روند ممکن است برخی از ایده‌ها و طرح‌ها حذف شوند. حالا نیز کمپانی دیزنی و پیکسار تصاویری را از ایده‌ها و طرح‌های حذف شده از انیمیشن سینمایی «درون و بیرون ۲» را منتشر کردند که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

این اثر سینمایی که دنباله‎‌ای برای فیلم اصلی به شمار می‌رود، با حضور همان شخصیت‌ها و احساسات است ولی این بار احساسات جدیدی همچون اضطراب، حسادت، بی‌حوصلگی و خجالت نیز به داستان اضافه شده‌اند. با این حال، جدای از این موارد، احساسات دیگری نیز مد نظر بودند که از نسخه اصلی حذف شدند.

تصاویر تازه منتشر شده از ایده‌ها و طرح‌های ابتدایی برای انیمیشن «درون و بیرون ۲» شخصیت‌ها و کاراکترهای مختلفی را به نمایش می‌گذارند. به عنوان مثال، شخصیت زرد رنگ با لباس اسپورت و پانک با اینکه اسمی ندارد اما احتمالا نمایانگر حس سرکشی کردن باشد، حسی که مطمئنا یکی از جنبه‌های نوجوانی است.

برخی از این طراحی‌ها و شخصیت‌ها جالب توجه و شاد به نظر می‌رسند و برخی دیگر از آن‌ها نیز بسیار تاریک و مخوف هستند. در هر صورت، هر کدام از این طراحی‌ها در مراحل مختلف تولید انیمیشن سینمایی «درون و بیرون ۲» از داستان حذف شدند و درون این اثر آورده نشدند.

انیمیشن سینمایی «درون و بیرون ۲» در تاریخ ۱۴ ژوئن سال ۲۰۲۴ میلادی (جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳) اکران خواهد شد.

منبع: thedirect

olliePinocchiosnowgirlMinecrosoftپروفسور بی سواد

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *