تریلر و پوستر جدید سریال The Penguin منتشر شد

سرویس آنلاین مکس به تازگی اقدام به انتشار تریلر و پوستر جدیدی برای سریال The Penguin کرده است.

سریال «پنگوئن» اثری تازه از سرویس آنلاین مکس به شمار می‌رود که نسخه‌ای فرعی از فیلم The Batman محصول سال ۲۰۲۲ میلادی است. این سریال تازه قرار است ادامه رویدادهای فاجعه‌بار پایان فیلم «بتمن» را روایت کند و همانطور که از عنوانش مشخص است، داستان آن حول محور شخصیت پنگوئن با بازی کالین فارل است.

تریلر تازه منتشر شده از سوی سرویس آنلاین مکس برای سریال «پنگوئن» که از لینک زیر می‌توانید آن را مشاهده کنید، نیم نگاهی از درون این سریال را به نمایش در می‌آورد و همچنین نشان می‌دهد که پس از رویدادهای فیلم، شهر گاتهام در چه وضعیتی قرار گرفته است.

این تریلر همچنین نشان می‌دهد که پس از مرگ کارماین فالکون، پنگوئن به دنبال آن است تا آنچه که از امپراتوری او باقی مانده را مال خودش کند و دنیای زیرزمینی شهر گاتهام را تحت کنترل خودش در بیاورد. او از این فرصت استفاده می‌کند که سوفیا فالکون با بازی کریستین میلیوتی و خانواده‌اش در حال عزاداری برای کارماین هستند و سعی دارند تا از مسبب قتل کارماین انتقام بگیرند. به نظر می‌رسد که این فرصتی عالی برای پنگوئن است تا همه چیز را مال خودش کند.

این تریلر همچنین نشان می‌دهد که سریال «پنگوئن» داستان‌های زیادی حول محور سوفیا فالکون نیز خواهد داشت و این زن سعی دارد تا هر طور که می‌تواند قدرت را در خانواده‌اش نگه دارد و به نظر می‌رسد که تقابل پنگوئن با او دور از انتظار نخواهد بود. علاوه بر تریلر نیز پوستری برای این سریال منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

سریال the penguin
سریال The Penguin

منبع: collider

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *