تریلر و پوستر جدید سریال Star Wars: The Acolyte منتشر شدند

سرویس آنلاین دیزنی پلاس به تازگی تریلر و پوستر جدیدی را برای سریال مورد انتظار Star Wars: The Acolyte از دنیای جنگ ستارگان منتشر کرده است.

سریال «جنگ ستارگان: اکلایت» جدیدترین سریال ساخته شده از فرنچایز جنگ ستارگان به شمار می‌رود که قرار است در تابستان امسال از سرویس آنلاین دیزنی پلاس پخش شود و در همین راستا نیز پوستر و تریلر جدیدی برای آن منتشر شده که نیم نگاهی از درون این اثر را به نمایش می‌گذارند.

سریال «جنگ ستارگان: اکلایت» توسط خالق سریال Russian Doll یعنی لزلی هدلند خلق شده و یکی از آثار بسیار مورد انتظار به شمار می‌رود که در آن شخصیتی با بازی آماندا استنبرگ تلاش دارد تا به فرقه جدای نفوذ کرده و آن‌ها را از بین ببرد و همین نیز آن را به یکی آثار جذاب و جاه‌طلبانه در این فرنچایز تبدیل کرده است.

اتفاقات سریال «جنگ ستارگان: اکلایت» حدود یک قرن قبل از رویدادهای سه‌گانه پیش‌درآمد جریان دارد، دوره‌ای که به عنوان دوره های ریپابلیک شناخته می‌شود. با توجه رویدادهای به تصویر کشیده در این تریلر، به نظر می‌رسد که جدای‌ها با تهدیدی بزرگ مواجه هستند چراکه برخی از جدای‌ها کشته شدند.

از جمله دیگر بازیگرانی که در سریال «جنگ ستارگان: اکلایت» نقش‌آفرینی می‌کنند نیز می‌توان به جودی ترنر اسمیت، ستاره سریال Squid Game یعنی لی جونگ جائه، منی جاسینتو و چارلی بارنت اشاره کرد. کری ان ماس، ربکا هندرسون و دافنه کین نیز از جمله بازیگران دیگر این سریال محسوب می‌شوند.

سریال «جنگ ستارگان: اکلایت» قرار است در ماه ژوئن سال جاری میلادی و در تاریخ ۴ ژوئن (سه‌شنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۳) از سرویس آنلاین دیزنی پلاس پخش شود.

سریال star wars the acolyte
سریال Star Wars: The Acolyte

منبع: collider

BADMANBatman Arkham knight

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *