تریلر فیلم Red One منتشر شد | ماموریت نجات بابانوئل

دوئین جانسون و کریس ایوانز در فیلم سراسر اکشن Red One برای نجات بابانوئل با یکدیگر همکاری کرده و وقایعی دیوانه‌وار را رقم می‌زنند.

یکی از مورد انتظارترین پروژه‌های سینمایی امسال به فیلم اکشن و ماجراجویی Red One از کمپانی آمازون مربوط می‌شود که توسط جیک کاسدان کارگردانی شده و روایت متفاوت و غیرمنتظره‌ای حول محور کریسمس و شخص بابانوئل را با حضور بازیگرانی نظیر دوئین جانسون، کریس ایوانز، جی. کی. سیمونز و لوسی لیو ترتیب داده که نخستین تریلر خود را دریافت کرده است.

این فیلم روایت‌گر زمانی بوده که جشن کریسمس به زودی آغاز خواهد شد و سازمان تحت مدیریت بابانوئل مشغول انجام تدارکات برای پخش کادو‌ها می‌باشد. با این حال به یکباره بابانوئل دزدیده شده و رئیس بخش امنیتی او مجبور می‌شود تا با یک شکارچی بدنام وارد ماجراجویی خطیری شده تا او را پیدا نماید. ماجراجویی که به اتفاقاتی دیوانه‌وار و سراسر اکشن منتهی خواهد شد.

در ادامه می‌توانید نخستین تریلر منتشر شده را مشاهده نمایید که سکانس‌های جذابی را شامل شده است.

نکته جالب توجه به نمایش در آمده در تریلر بهره گیری از المان‌های فانتزی مربوط می‌شود که در بستری از دنیای امروزی به تصویر کشیده شده و به نظر می‌رسد که با اثری سرگرم‌کننده و جذاب طرف هستیم که می‌تواند در ماه‌های پایانی امسال حسابی مخاطبینش را به وجد بیاورد.

فیلم Red One برای اکران در تاریخ ۱۵ نوامبر (۲۵ آبان) برنامه ریزی شده است.

منبع: ورایتی

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *