تریلر جدید فصل سوم سریال The Bear منتشر شد

هیجان و تنش در آشپزخانه در تریلر جدید منتشر شده برای فصل سوم سریال The Bear بسیار زیاد است.

اولین تریلر کامل برای فصل سوم سریال «بِر» منتشر شده که نشان می‌دهد هیجان و تنش در بین اعضای فعال در این رستوران و در داخل آشپزخانه بیش از پیش است چراکه آن‌ها سعی دارند تا این رستوران را به بالاترین سطح برساند و جای هیچ گونه اشتباهی وجود ندارد.

در حالی که تنها کمتر از یک ماه تا باز شدن رستوران جدید باقی مانده است، کارمی با بازی جرمی آلن وایت برخی موارد غیر قابل مذاکره را مطرح می‌کند و از گروه ناکارآمد آشپزخانه‌اش خواستار آن است تا همه چیز در حد کمال باشد و همین نیز تنش در داخل آشپزخانه را بسیار زیاد می‌کند. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده برای فصل سوم این سریال را مشاهده یا دانلود کنید.

فصل سوم سریال «بر» تماما حول محور تلاش این افراد برای تبدیل کردن این ساندویچی به یک رستوران در سطح بالا است و همین نیز باعث می‌شود تا همه افراد تمام تلاش خودشان را به کار ببرند تا همه چیز در بهترین حالت باشد. این فصل همچنین ادامه رویدادهای فصل دوم را به نمایش خواهد گذاشت.

تریلر تازه منتشر شده برای فصل سوم سریال «بر» همچنین صحنه‌های فلش‌بک مربوط به مکالمه کارمی با برادر فوت شده‌اش به نام مایکل با بازی جان برنتال را نیز نشان می‌دهد. ابن ماس بچراک، آیو ادبیری و متی متسون از جمله دیگر بازیگران حاضر در فصل سوم این سریال هستند.

تمام ۱۰ قسمت فصل سوم سریال «بر» در تاریخ ۲۷ ژوئن سال ۲۰۲۴ میلادی (پنجشنبه ۷ تیر ۱۴۰۳) از شبکه اف ایکس و سرویس آنلاین هولو پخش خواهند شد.

منبع: collider

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *