تایریس گیبسون جزئیاتی از فیلم Fast X Part 2 را آشکار کرد

تایریس گیبسون در مصاحبه جدیدی که انجام داده، جزئیاتی از فیلم‌برداری فیلم Fast X Part 2 را آشکار کرده است.

تایریس گیبسون اخیرا در فیلمی ترسناک و مهیج به نام Bloodline Killer نقش‌آفرینی کرده و در حین صحبت درباره این اثر سینمایی تازه خودش، گریزی به فیلم Fast X: Part 2 نیز زده و از وضعیت تولید و فیلم‌برداری این اثر سینمایی جدید در فرنچایز سریع و خشن گفته است.

تایریس گیبسون در این مصاحبه آشکار کرده که آن‌ها تولید و فیلم‌برداری جدیدترین فیلم «سریع و خشن» که یازدهمین فیلم این مجموعه محسوب می‌شود را از اوایل سال ۲۰۲۵ میلادی شروع خواهند کرد. با اینکه تصور می‌شد تولید این فیلم در همان سال جاری میلادی صورت بگیرد اما اعتصابات سال گذشته باعث تغییر در برنامه عوامل سازنده و همچنین بازیگران شده است.

با وجود این مشکلاتی که در سر راه ساخت فیلم «سریع و خشن ۱۱» وجود دارد، تایریس گیبسون مطمئن است که این فیلم اثری قوی و خوب خواهد بود و در آن نیز دام تورتو و خانواده‌اش با چالش‎‌های بسیار بزرگی روبه‌رو خواهند شد. تایریس گیبسون گفته:

فکر می‌کنم که فشار از سوی مخاطبان این است که این فیلم جدید را به سطح بالاتری ارتقا بدهیم. همانطور که دیدید راک و گل گدوت بازگشته‌اند که بسیار هیجان‌انگیز است.

به خاطر اعتصابات بازیگران و نویسندگان تأخیرهای قابل توجهی در نگارش فیلم‌نامه این فیلم و همچنین توسعه آن وجود داشت و آن طور که شنیده‌ام قرار است در سال ۲۰۲۵ میلادی این اثر را بسازیم.

منبع: comicbook

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *