تاریخ پخش انیمیشن سریالی Batman: Caped Crusader مشخص شد + تصاویر

به تازگی علاوه بر انتشار اولین تصاویر از انیمیشن سریالی Batman: Caped Crusader، تاریخ پخش آن نیز مشخص شده است.

جدیدترین سریال انیمیشنی از شخصیت بتمن قرار است به زودی پخش شود. سرویس آنلاین آمازون پرایم مسئولیت پخش این انیمیشن سریالی را برعهده دارد،‌ انیمیشنی سریالی که Batman: Caped Crusader نام دارد و فصل اول آن ۱۰ قسمت خواهد داشت. همچنین تصاویری برای این انیمیشن سریالی منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

سرویس آنلاین آمازون پرایم علاوه بر اینکه این انیمیشن سریالی را در تابستان سال جاری میلادی پخش خواهد کرد، از همین الان نیز آن را برای فصل دوم تمدید کرده است. این انیمیشن سریالی ساخته جی جی آبرامز، کارگردان فیلم The Batman یعنی مت ریوز و خالق انیمیشن سریالی Batman: The Animated Series یعنی بروس تیم است.

ساخت این انیمیشن سریالی در سال ۲۰۲۱ میلادی اعلام شده بود و از آن زمان نیز هیجان و انتظار برای این مجموعه در بین طرفداران بسیار زیاد بوده است. سرویس آنلاین آمازون پرایم اعلام کرده که اولین فصل از این انیمیشن سریالی که ۱۰ قسمت دارد، به صورت یکجا در یک روز پخش خواهد شد.

تمام فصل اول انیمیشن سریالی Batman: Caped Crusader در تاریخ ‍۱ ماه اوت سال ۲۰۲۴ میلادی (پنجشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۳) روی سرویس آنلاین آمازون پرایم پخش خواهد شد.

منبع: comicbook

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *