تاریخ اکران فیلم جدید یورگوس لانتیموس به نام Bugonia مشخص شد

فیلم جدید یورگوس لانتیموس به نام Bugonia با هنرنمایی اما استون در سال ۲۰۲۵ میلادی به روی پرده سینماها می‌آید.

جدیدترین ساخته یورگوس لانتیموس فیلم Bugonia نام دارد که با حضور بازیگران فیلم قبلی وی یعنی فیلم Kinds of Kindness است. اما استون و جسی پلمونس قرار است در این فیلم تازه نیز هنرنمایی کنند، فیلمی که برای اکران در پاییز سال ۲۰۲۵ میلادی برنامه‌ریزی شده است.

کمپانی فوکوس پیکچرز و یونیورسال مسئولیت اکران این اثر سینمایی تازه را برعهده دارند، فیلمی که نویسندگی فیلم‌نامه آن را ویل تریسی برعهده داشته است. در این اثر سینمایی، دو مرد جوان شیفته تئوری توطئه مدیر عامل قدرتمند یک شرکت بزرگ را می‌ربایند و به این باور رسیدند که این زن یک بیگانه است که به دنبال نابودی زمین است. این پروژه بر اساس فیلمی کمدی علمی تخیلی به نام Save the Green Planet! محصول کره جنوبی است، فیلمی که به نویسندگی و کارگردانی جانگ جون هوان است.

فیلم kinds of kindness
فیلم Kinds of Kindness

جدیدترین فیلمی که از یورگوس لانتیموس به روی پرده سینماها آمده است، فیلم Kinds of Kindness است که به تازگی اکران شده و با حضور اما استون و جسی پلمونس بوده است. جسی پلمونس به خاطر هنرنمایی در این فیلم توانست جایزه بهترین بازیگر مرد را در جشنواره فیلم کن به دست بیاورد.

این در حالی است که اما استون در سال گذشته میلادی به خاطر حضور در فیلم دیگر یورگوس لانتیموس یعنی فیلم Poor Things توانست جایزه اسکار بهترین بازیگر زن اسکار را از آن خودش کند. این اثر سینمایی سه جایزه دیگر نیز در مراسم اسکار آن سال به دست آورد.

فیلم Bugonia قرار است در تاریخ ۷ نوامبر سال ۲۰۲۵ میلادی (جمعه ۱۶ آبان ۱۴۰۴) به روی پرده سینماها بیاید.

منبع: deadline

BHAAL

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *