تاریخ انتشار فیلم Last Breath با بازی وودی هرلسون مشخص شد

فیلم Last Breath اقتباسی سینمایی از مستندی به همین نام است که ماجرای واقعی حبس شدن یک غواص به نام کریس لمونز را در اعماق دریا روایت می‌کند.

در سال ۲۰۱۲ لمونز هنگامی که در حال کاوش در عمق ۱۰۰ متری دریا بود؛ طناب نجاتش قطع می‌شود و بدون نور و یا هیچ‌گونه وسیله‌ی گرمایشی در اعماق دریا محبوس می‌شود. او علی‌رغم اینکه اکسیژن کمی در اختیار داشت؛ اما خوشبختانه توانست به طرز معجزه‌آسایی تا حدود ۳۰ دقیقه و تا زمانی که دوباره گروه وی بتوانند مکانش را ردیابی و برایش کمک ارسال کنند، زنده بماند.

مستند Last Breath به کارگردانی ریچارد دا کستا و الکس پارکینسون تولید و در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. فیلم اقتباسی این اثر نیز به کارگردانی شخص پارکینسون و بر اساس فیلمنامه‌ای از خود وی و میشل لافورچون توسعه یافته است. از بازیگران این اثر می‌توان به وودی هرلسون و سیمو لیو اشاره کرد. علی‌رغم اینکه از داستان این اثر به جز یک خلاصه‌ی کوتاه تاکنون جزئیات زیادی منتشر نشده است؛ اما با توجه به آن انتظار می‌رود که این اثر به منبع اقتباس خود کاملاً وفادار باشد.

شما می‌توانید خلاصه‌ی داستان این اثر را در بخش زیر مطالعه کنید:

فیلم Last Breath داستان غواصی ماهر را روایت می‌کند که برای نجات همکارش که در صدها پا زیر آب محبوس شده است؛ باید در نبردی ناجوانمردانه بر تمام عوامل طبیعی و غیرطبیعی که مانع او هستند؛ فائق آید. این داستان دلهره‌آور، روایتی از کار تیمی و استمرار است که مخاطبان را در برابر نبردی هولناک در مقابل زمان قرار می‌دهد.

فیلم Last Breath در تاریخ ۲۸ فوریه‌ی ۲۰۲۵ (۱۰ اسفند ۱۴۰۳) به روی پرده‌ی نقره‌ای می‌رود.

منبع: comingsoon

S Ghost of Sparta

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *