تاریخ آغاز بتای اختصاصی Everywhere، بازی جدید تهیه‌کننده سابق GTA، مشخص شد

بتای اختصاصی عنوان چندنفره Everywhere که ساخته جدید Leslie Benzies، تهیه‌کننده سابق GTA به شمار می‌رود، در تاریخ ۱۸ ژوئن (۲۹ خرداد) بر روی PC منتشر خواهد شد.

طبق اعلام استودیوی Build A Rocket Boy، بتای این بازی بر ابزارهای ساخت ARCADIA و سیستم انتشار تمرکز دارد. این‌ها ابزارهایی هستند که بازیکنان به آن دسترسی دارند و همان ابزارهایی هستند که توسعه‌دهندگان برای تولید محتوا در بازی استفاده می‌کنند.

استودیو در این باره می‌گوید:

Everywhere پناهگاهی برای خلاقیت بدون محدودیت است. ما به همه اعتبار می‌دهیم و هر بازی فهرست کاملی از کاربرانی خواهد داشت که از طریق عناصری که به‌طور مستقل یا با هم ایجاد کرده‌اند، این امکان را فراهم نموده‌اند.

این بازی از نظر ماهیت شبیه به Dreams، ساخته استودیوی Media Molecule است که در آن بازیکنان می‌توانند بازی‌ها و تجربیات خود را بسازند و یا به گسترش خلاقیت بازیکنان دیگر کمک کنند.

استودیوی Build A Rocket Boy در این باره می‌گوید:

Everywhere نه تنها برای لذت بردن از تجربه بازی‌ها، بلکه برای خلق آن‌ها بدون نیاز به تجربه کدنویسی طراحی شده است. با ترکیب ARCADIA، ابزارهای ساخت و ساز، سیستم انتشار و کتابخانه دارایی‌ها و با خلاقیت متنوع بازیکنانمان، امیدواریم بتوانیم در خدمت همه علاقه‌مندان باشیم و یک گیم‌پلی با کیفیت بالا را ارائه دهیم.

دعوت‌نامه‌ها برای بتای این بازی قرار است پیش از تاریخ ۱۸ ژوئن برای افرادی که دعوت شده‌اند، ارسال شود. برای داشتن شانس دسترسی به نسخه بتا، باید برای یک حساب کاربری Build A Rocket Boy ثبت نام کنید. افرادی که به آلفای بازی دسترسی داشته‌اند، به طور خودکار به بتا دسترسی خواهند داشت.

تریلر بتای بازی Everywhere در قسمت زیر قابل مشاهده است.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *