بزرگ‌ترین به‌روزرسانی بازی Starfield منتشر شد؛ اضافه شدن نقشه شهرها به بازی

بسیاری از بازیکنان خواهان اضافه شدن نقشه شهرها به Starfield بودند و حالا سازندگان به درخواست‌ها پاسخ داده‌اند.

Bethesda به تازگی بزرگ‌ترین به‌روزرسانی بازی Starfield را معرفی کرد. این به‌روزرسانی، شامل اصلاحات معمول گیمپلی و حالات تصویر می‌شود و به همراه خود، ویژگی‌های جدیدی را به بازی اضافه می‌کند. یکی از این ویژگی‌ها همان موردی است که خیلی از بازیکنان منتظرش بودند.

درست است، به نظر می‌رسد بالاخره نقشه شهرها به این بازی می‌آیند. کسانی که Starfield را تجربه کردند، با دشواری جهت‌یابی به محض رسیدن به سطح سیاره، آشنا هستند. وقتی در حال انجام ماموریتی هستید، کمان‌های جهت‌یاب اسکنر مسیر را نشان می‌دهند، اما پیش از این هیچ راهی نبود تا مکان‌های مهم دیگر مثل فروشگاه‌ها را بدون اینکه در حال انجام ماموریتی باشید، پیدا کنید.

حالا این مشکلی مربوط به گذشته است. در توضیحات به‌روزرسانی ۱.۱۱.۳۳، “نقشه بهبودیافته شهرها” معرفی شده است. توضیحات مربوط به این مورد را در ادامه می‌خوانید:

ما بازخورد شما را شنیدیم و اصلاحاتی بزرگ را در نقشه سطوح ایجاد کردیم. بنابراین، حالا می‌دانید که کجا بروید یا در مسیر خود به محل زندگی والدین گم نشوید. (هرچند که آن‌ها این بهانه‌تراشی‌ها را قبول نمی‌کنند، باید واقعا به دیدنشان بروید.)

این به‌روزرسانی همچنین قابلیت شخصی‌سازی کامبت را اضافه می‌کند:

برای شمایی که به دنبال چالش بیشتر هستید یا می‌خواهید بخشی از بازی را آسان‌تر کنید، حالا می‌توانید تجربه خود را با گزینه جدید در تنظیمات شخصی‌سازی کنید. می‌خواهید نبرد زمینی را سخت‌تر کنید ولی جنگ‌های بین سفینه‌ها را آسان‌تر؟ حالا می‌توانید دقیقا همین را انجام دهید.

در ادامه، از حالا دکوراسیون داخلی سفینه قابل تغییر است:

حالا می‌توانید سفینه خود را همانند Outpostها، به دلخواه تزئین کنید.

همچنین منوهایی برای مدیریت بهتر دارایی اضافه شده است.

بازیکنان همچنین قادر خواهند بود تا جنسیت و ظاهر خود را بعد از ورود به Unity تغییر دهند. همچنین، دارندگان ایکس باکس سری ایکس، می‌توانند از تنظیمات جدید تصویر بهره‌مند شوند. Starfield از زمان انتشار تنها حالت ۳۰ فریم بر ثانیه را روی این کنسول داشت و از حالا حالت ۴۰ فریم بر ثانیه به آن اضافه می‌شود.

می‌توانید ویژگی‌های بیشتر این به‌روزرسانی را از سایت رسمی Bethesda مطالعه کنید

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *