برای بازی بعدی Fallout نیازی به عجله کردن نداریم

تاد هاوارد (Todd Howard) اخیراً در مصاحبه جدید خود تایید کرده است که او و Bethesda Game Studios نمی‌خواهند برای ساخت بازی بعدی Fallout عجله کنند.

آقای هاوارد در این مصاحبه پیرامون فرنچایز Fallout، آینده آن و اکوسیستم این سری صحبت کرده است. یکی از اولین سوالاتی که مطرح شد، مربوط بازی بعدی این سری بود. با این حال، پاسخ هاوارد لزوماً پاسخی نبود که طرفداران Fallout را در سراسر جهان به معرفی بازی جدید در آینده‌ای نزدیک امیدوار کند.

در یک مصاحبه یک ساعته با یوتیوبر MrMattyPlays، تاد هاوارد به فرنچایزهای بتسدا گیم استودیوز شامل Elder Scrolls، Fallout و Starfield اشاره کرد. او در مورد این آی‌پی‌ها اطلاعاتی را ارائه داد و همچنین فاش کرد که برنامه بتسدا این است که هر سال یک بسته الحاقی برای Starfield منتشر شود.

شاید جالب‌ترین بخش گفتگو زمانی بود که تاد هاوارد به صحبت در مورد بازی بعدی Fallout پرداخت. او اذعان کرد که این فرنچایز هیچ‌گاه محبوب‌تر از حالا نبوده و این بیشتر به لطف موفقیت سریال تلویزیونی Fallout است. او از این که میلیون‌ها بازیکن در ماه‌های اخیر به اکوسیستم این سری راه پیدا کرده‌اند، قدردانی می‌کند، اما اعتقاد دارد که برای پاسخگویی به هیجانات و هیاهوها، نیازی به حرکت سریع و معرفی یک بازی جدید از این مجموعه نیست.

وی در این باره گفت:

بدیهی است که فعلاً نمی‌توانم در خصوص بازی‌های آینده Fallout صحبت کنم، اما می‌توانم بگویم نیازی به عجله کردن در این مورد نداریم. در حال حاضر، سریال تلویزیونی Fallout جایگاه خاصی را از نظر فرنچایز و داستان سرایی دارد.

من به طور کلی علاقه به نوع جدیدی از بازی تک‌نفره اصلی دارم، اما این کارها زمان می‌برد. فکر می‌کنم بد نباشد که مردم چیزهایی را نیز از دست بدهند. ما فقط می‌خواهیم آن را به درستی انجام دهیم و مطمئن شویم که هر کاری که در یک فرنچایز انجام می‌دهیم، چه در Elder Scrolls یا Fallout و یا Starfield، برای همه افرادی که این فرنچایزها را به اندازه ما دوست دارند، به لحظات معناداری تبدیل شوند.

بتسدا گیم استودیوز در حال حاضر روی محتوای جدید Starfield و همچنین توسعه‌ی بازی مورد انتظار The Elder Scrolls 6 کار می‌کند.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *