بخش داستانی Call of Duty Black Ops 6 طولانی نخواهد بود

به نظر می‌رسد بخش داستانی بازی Call of Duty Black Ops 6 به مانند عناوین قبلی این مجموعه تجربه‌ای نسبتاً کوتاه را ارائه می‌دهد.

Yale Miller، مدیر تولید استودیوی تری‌آرک (Treyarch)، در مصاحبه‌ای با وبسایت Gamefile پیرامون مدت زمان بخش داستانی Call of Duty Black Ops 6 و موارد دیگر صحبت کرد.

وی در این باره گفت:

در حال حاضر بخش داستانی بازی به مانند یک کمپین کلاسیک Call of Duty در حال پیشرفت است.

او سپس به موضوعی پرداخت که تیم سازنده متوجه شد که بازیکنان در کمپین Call of Duty بیشتر به آن اهمیت می‌دهند.

تنوع چیزی است که از طرفداران بسیار شنیده‌ایم. آن‌ها یک یادداشت برای تجربیات شما نمی‌خواهند. خوشبختانه برای ما، Black Ops به نوعی به این موضوع کمک می‌کند. شما می‌توانید ماموریت‌های سرقت، حل معما، مخفی‌کاری و حملات نظامی بزرگ خود را نیز انجام دهید. بازیکنان آزادی زیادی می‌خواهند و تمایل دارند کارهای مختلفی انجام دهند.

من فکر می‌کنم هدف بزرگ همه ما این است که به بازیکنان این فرصت را بدهیم که باهوش باشند. آن‌ها این فرصت را دارند که کاوش کنند و تصمیم بگیرند که چگونه می‌خواهند از یک موقعیت عبور کنند.

با وجود آنکه تری‌آرک هنوز مدت زمان به اتمام رساندن بخش داستانی Call of Duty Black Ops 6 را مشخص نکرده است، اما می‌توان تصور کرد که مدت زمان کمپین این بازی بین ۶ الی ۸ ساعت به طول بیانجامد.

بازی Call of Duty Black Ops 6 در تاریخ ۲۵ اکتبر ۲۰۲۴ (۴ آبان ۱۴۰۳) برای پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC منتشر خواهد شد.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *