با وجود امواج اطلاعات لو رفته از Deadlock، شرکت Valve همچنان از معرفی آن خودداری می‌کند

طبق شایعات گسترده، Deadlock عنوان بعدی شرکت Valve، یک بازی تیراندازی سوم شخص مبتنی بر قهرمانان است که ریشه در دنیایی غنی از داستان‌های مختلف دارد.

در هفته‌های اخیر، شاهد بیش از ۱۰۰ مورد فاش شدن اطلاعات مختلف در رسانه‌های اجتماعی و پلتفرم‌های اشتراک‌گذاری محتوا در سراسر جهان از این بازی بوده‌ایم. حجم خیره کننده‌ای از محتوا، از ویرایش‌های کامل گیم‌پلی تا راهنماهای بخش شخصیت‌ها، از بازی Deadlock به بیرون درز پیدا کرده، اما این توسعه‌دهنده هنوز به طور رسمی وجود این بازی را تایید نکرده است.

برخی از کلیپ‌های گیم‌پلی که در پلتفرم‌هایی مانند X منتشر شده‌اند، صحنه‌هایی را به نمایش می‌گذارند که از نظر ظاهری فوق‌العاده باکیفیت هستند. اولین عکس‌های منتشر شده از بازی، کسل‌کننده و ناامیدکننده به نظر می‌رسیدند، اما اعتقاد بر این است که احتمالا آن‌ها مربوط به نسخه‌ بسیار قدیمی‌تر بازی بوده‌اند.

بازی‌ای که زمانی با نام Neon Prime شناخته می‌شد، تکامل یافته و از یک عنوان علمی-تخیلی بیشتر به ترکیبی متنوع از زیبایی‌شناسی‌های گوناگون تبدیل شده است. در بازی، مجموعه‌ای از شخصیت‌ها وجود دارند مانند ربات‌ها، افسران پلیس ویکتوریایی، هیولاهای سنتی و جنگجویان آسمانی. Deadlock با الهامات آشکار از Team Fortress ۲ که به بیرون درز پیدا کرده است، می‌تواند رقیب سرسختی برای بازی‌هایی مانند Overwatch 2 باشد.

با این حال، علی‌رغم وجود تمام این اطلاعات و محتویات در فضای مجازی، Valve هنوز وجود این بازی را به رسمیت نشناخته است. مشخص نیست چه زمانی بازی منتشر خواهد شد، اما انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۵ این اتفاق رخ دهد. این تست‌های بازی که باعث می‌شوند بیشتر لیک‌ها به بیرون درز پیدا کنند، بازخوردهای مثبتی را به همراه داشته‌اند و به نظر می‌رسد بازی در حال پیشرفت خوبی است.

Spider-Man

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *