بازی بعدی Battlefield یک عنوان سرویس محور بی‌نظیر خواهد بود

بر اساس اعلام EA، اکنون استودیوهای Motive ،DICE ،Criterion و Ripple Effect با هم برای خلق یک «Battlefield تک‌نفره و چندنفره سرویس محور» همکاری می‌کنند.

این شرکت ماه گذشته نیز اعلام کرده بود که استودیوی Motive، سازنده‌ی ریمیک Dead Space و Star Wars: Squadrons، به تیم توسعه‌دهنده Battlefield پیوسته است.

مدیرعامل EA، اندرو ویلسون (Andrew Wilson)، در گزارش درآمد سه ماهه اخیر شرکت اعلام کرد که به تازگی فرصتی برای تجربه بخشی از دستاوردهای این تیم داشته است:

این بزرگترین تیم Battlefield در طول تاریخ فرنچایز است. چند هفته پیش با آن‌ها ملاقات کردم و از چیزی که به من نشان دادند و بازی‌ای که توانستم انجام دهم، بسیار هیجان‌زده شدم.

مدت زیادی را با کل تیم Battlefield صرف بازی کردن چیزی که در حال ساخت آن هستند کردم و آن چیزی نبود جز یک اثر سرویس محور بی‌نظیر.

EA همچنین در گزارش مالی امروز خود اعلام کرد که قصد دارد تا پایان سال مالی جاری که در ۳۱ مارس ۲۰۲۵ (۱۱ فروردین ۱۴۰۴) به پایان می‌رسد، دو بازی معرفی‌نشده را منتشر کند.

یکی از این عناوین از یک استودیوی شخص ثالث و دیگری بر اساس IP متعلق به خود شرکت است. طبق گزارش‌ها، بازی دوم Dragon Age: Dreadwolf خواهد بود.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *