بازیگران سرشناسی به فیلم کمدی Three Bags Full: A Sheep Detective Movie پیوستند

استودیو آمازون بازیگران سرشناس و برجسته‌ای را برای هنرنمایی در فیلم کمدی Three Bags Full: A Sheep Detective Movie به خدمت گرفته است.

استودیو آمازون Amazon MGM در حال تلاش برای ساخت فیلمی کمدی است، فیلمی لایو اکشن که Three Bags Full: A Sheep Detective Movie نام دارد و انیمیشن‌ساز کهنه‌کار کایل بالدا که سابقه ساخت انیمیشن Minions: The Rise of Gru را در کارنامه خودش دارد، وظیفه کارگردانی آن را در دست گرفته است.

هیو جکمن، اما تامپسون، نیکلاس براون، نیکلاس گالیتزین، مورلی گوردون، هونگ چائو، تاسین کول، کوبنا هولدبروک اسمیت، کانلث هیل و مندیپ دیلون از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم کمدی نقش‌آفرینی خواهند کرد. این اثر سینمایی اقتباسی از کتابی پرفروش نوشته لئونی سوان است.

فیلم three bags full a sheep detective movie
فیلم Three Bags Full: A Sheep Detective Movie

فیلم‌نامه اقتباسی این اثر سینمایی را نیز خالق سریال The Last of Us یعنی کریگ مازن نوشته است و داستان جورج هاردی با بازی هیو جکمن را دنبال می‌کند که یک چوپان است و گوسفندان خودش را دوست دارد و آن‌ها را فقط برای پشم‌هایشان بزرگ می‌کند. او هر شب یک معمای قتل را با صدای بلند می‌خواند و تظاهر می‌کند که گوسفندانش می‌توانند منظور او را بفهمند ولی او اصلا متوجه نمی‌شود که این گوسفندان نه تنها می‌توانند منظور او را بفهمند بلکه ساعت‌ها پس از آن نیز درباره این معمای قتل و اینکه چه کسی قاتل است، با هم صحبت می‌کنند.

وقتی که جورج در شرایط مرموزی مرده پیدا می‌شود، گوسفندها به سرعت متوجه می‌شوند که او به قتل رسیده است و حالا در تلاش هستند تا این معمای قتل را حل کنند. این در حالی است که پلیس محلی تاکنون هیچ معمای قتلی را حل نکرده و از همین رو، گوسفندها می‌دانند که باید هر طور که شده این معمای قتل را حل کنند، حتی اگر مجبور شوند تا برای اولین بار مزرعه را ترک کنند. با این کار آن‌ها متوجه می‌شوند که دنیای انسان‌ها آن قدر که فکر می‌کردند، ساده نیست.

فیلم Three Bags Full: A Sheep Detective Movie قرار است در تاریخ ۲۰ فوریه سال ۲۰۲۶ میلادی روی پرده سینماها اکران شود.

منبع: deadline

پروفسور بی سوادMaxwell

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *