اکران فیلم Zack Snyder’s Justice League در سینما

به نظر می‌رسد که زک اسنایدر و جیمز گان برای اکران نسخه Zack Snyder’s Justice League در سینما به توافق رسیده تا باری دیگر شاهد سوپرمن هنری کویل باشیم.

علی‌رغم آن که طرفداران دی‌سی پیگیر اخبار تولید فیلم جدید سوپرمن با نقش آفرینی دیوید کورنسوت بوده تا دنیای سینمایی جدید دی‌سی در سال ۲۰۲۵ میلادی آغاز شود اما به طرز عجیبی زک اسنایدر بیخیال DCEU نشده و همچنان برای دیده شدن فیلم‌ Zack Snyder’s Justice League تلاش می‌کند تا جایی که احتمال دارد شاهد اکران این نسخه ۴ ساعته از لیگ عدالت بر پرده سینما باشیم. خبری که توسط خود زک اسنایدر مطرح شده است.

ماجرا از این قرار است که این کارگردان هالیوودی پستی را در پلتفرم اجتماعی Vero با تصویری از بتمن بن افلک منتشر کرده و در بخش کپشن اعلام کرده که:

می‌خواهید Zack Snyder’s Justice League را بر پرده سینما ببینید… برای اعلام روز اکران منتظر باشید.

اگرچه که این خبر سر و صدای بسیاری را در رسانه‌ها و میان طرفداران دی‌سی به راه انداخته اما اکران این فیلم بدون اجازه کمپانی برادران وارنر ممکن نخواهد بود و تاکنون واکنشی را از سوی آن‌ها در پی نداشته است. همچنین نباید از یاد ببریم که مدیر DCU در حال حاضر شخص جیمز گان بوده و او نیز در اکران این فیلم ۴ ساعته بر پرده سینما تصمیم خواهد گرفت. با توجه به دوستی میان او و زک اسنایدر می‌توان احتمال داد که در پشت پرده صحبت‌هایی در جریان بوده است.

زک اسنایدر در نظر داشت تا در سال ۲۰۱۷ میلادی فیلم Justice League را اکران نماید که پس از خودکشی دخترش، از این پروژه کناره‌گیری کرد تا جاس ویدون جایگزین او شود؛ مردی که هیچ درکی از هویت و اصل دنیای دی‌سی نداشت و چنان اثر مبتذلی را روانه سینماها کرد که خشم بینندگانش را برانگیخت. ۴ سال بعد زک اسنایدر باری دیگر به میدان بازگشت تا نسخه ۴ ساعته‌ای از این فیلم به نام Zack Snyder’s Justice League را تکمیل و در سرویس استریم مکس پخش نماید که از کیفیت به مراتب بهتری نسبت به ساخته جاس ویدون بهره می‌برد. با این حال دنیای DCEU به پایان رسیده و اکران این فیلم آن هم زمانی که دنیای سینمایی جدید دی‌سی آغاز به کار کرده، منطقی به نظر نمی‌رسد.

باید صبر کرد و دید که کمپانی برادران وارنر در نهایت چه تصمیمی را اتخاذ خواهد کرد.

منبع: comingsoon

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *