اولین تریلر از انیمه Batman Ninja Vs. Yakuza League منتشر شد

به تازگی کمپانی برادران وارنر اقدام به انتشار تریلری برای انیمه Batman Ninja Vs. Yakuza League کرده است.

در طول سال‌ها برداشت‌های متعددی از شخصیت بتمن ساخته شده و این شخصیت در قالب داستان‌ها و رسانه‌های مختلف به نمایش گذاشته شده است. کمپانی برادران وارنر نیز در جدیدترین تلاش خودش اعلام کرده بود که دنباله‌ای برای انیمه Batman Ninja در دست توسعه قرار دارد.

در رویداد Anime Expo، کمپانی برادران وارنر ژاپن اولین تصویر را از انیمه سینمایی Batman Ninja Vs. Yakuza League به نمایش گذاشت و در آن مشاهده شده بود که بتمن قرار است با برخی از نسخه‌های متفاوت از بزرگترین متحدان خودش روبه‌رو شود و مبارزه کند.

در این تریلر تازه منتشر شده از انیمه سینمایی Batman Ninja Vs. Yakuza League که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید، این طور به نظر می‌رسد که بتمن باید با گرین لنترن، آکوامن،‌ فلش و واندروومن مقابله کند. البته آن‌ها آن قهرمانانی نیستند که مخاطبان می‌شناسند چراکه آن‎‌ها ظاهری خطرناک دارند و به سمت تاریکی سقوط کردند.

درست همانند انیمه اصلی «بتمن نینجا»، بروس وین لباس متفاوتی به تن دارد که بازتابی از محیط جدید این اثر در ژاپن فئودالی است. حالا این انیمه سینمایی تازه قرار است رویارویی بتمن با لیگ یاکوزا را به نمایش در بیاورد. در حال حاضر هنوز تاریخ دقیقی برای پخش این انیمه سینمایی اعلام نشده است.

منبع: comicbook

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *