انیمه Demon Slayer با یک سه‌گانه سینمایی به پایان می‌رسد

انیمه سریالی Demon Slayer قرار است با یک سه‌گانه سینمایی به داستان خودش پایان بدهد.

به صورت رسمی اعلام شده است که آثار سینمایی جدیدی قرار است از انیمه سریالی Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba به روی پرده سینماها بیاید. پس از پایان پخش فصل چهارم انیمه سریالی «شیطان کُش» قرار است قوس داستانی پایانی آن در قالب یک سه‌گانه سینمایی ساخته شود.

در فصل بهار سال جاری میلادی فصل چهارم انیمه سریالی «شیطان کش» پخش شد و قوس داستانی Hashira Training را به شکلی بسیار مهیج و جذاب برای مخاطبان به نمایش در آورد. حالا پس از پایان طولانی فصل چهارم، کرانچی‌رول اعلام کرده که این انیمه سریالی قرار است با یک سه‌گانه سینمایی به کار خودش پایان بدهد.

در حال حاضر هیچ تاریخ اکرانی برای آثار این سه‌گانه سینمایی تعیین نشده است اما استودیو سخت در حال کار روی آن‌ها است و سرویس آنلاین کرانچی‌رول و سونی نیز مسئولیت اکران آن را برعهده دارند. از همین رو، بینندگان مدت خیلی زیادی را برای دیدن این سه‌گانه سینمایی منتظر نخواهند ماند.

مدیر سرویس آنلاین کرانچی رول بیان کرده:

انیمه سریالی «شیطان کش» فرنچایزی فوق‌العاده بوده و ما در سرویس آنلاین کرانچی‌رول بسیار خشنود هستیم که از ابتدا بخشی از آن بودیم. کرانچی‌رول از اینکه قادر است این سه‌گانه را برای بینندگان به روی پرده سینماها بیاورد، بسیار خوشحال است و مطمئنا این آثار سینمایی وقتی اکران شوند، یکی از حماسه‎‌ترین رویدادهای زمان ما خواهند بود.

منبع: comicbook

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *