انتشار تریلر و پوستر انیمه Sakamoto Days

تریلر و پوستر انیمه جذاب و اکشن Sakamoto Days منتشر شده که دوران بازنشستگی یک آدمکش بسیار حرفه‌ای و مرگبار را به تصویر کشیده است.

پس از سال‌ها انتظار و درخواست‌ پیاپی طرفداران بالاخره نوبت به ساخت اقتباس انیمه‌ای از مانگا جذاب و دیوانه‌ار Sakamoto Days نوشته یوتو سوزوکی فرا رسیده است. TMS Entertainment که سابقه تولید آثار موفقی نظیر Fruits Basket و Dr. Stone را داشته امروز به صورت رسمی از برنامه خود برای تولید مجموعه جدیدی خبر داده که همراه با تریلر و پوستری جذاب، می‌تواند دوست داران دنیای انیمه را حسابی شگفت‌زده نماید.

این انیمه اکشن و کمدی حول محور آدمکش مرگباری به نام تارو ساکاموتو جریان دارد که نامی افسانه‌ای در دنیای زیرزمینی و میان تبهکاران به شمار می‌رود. با این حال در یکی از روزها اتفاقی غیرممکن به وقوعه پیوسته و او عاشق زنی می‌شود که به لطفش از حرفه خود کنار کشیده و بازنشسته می‌شود. پس از گذشت سالیان بسیار در حالی که تارو ساکاموتو به مردی مسن تبدیل شده و زندگی آرام خود را سپری می‌کند، گذشته تیره و تاریک وی باری دیگر به سراغش آمده و مسبب رقم خوردن اتفاقاتی هیجان انگیز می‌شود.

در ادامه می‌توانید به مشاهده تریلر و پوستر منتشر شده بپردازید. تریلری که از جلوه‌های بصری ناب و چشم نوازی بهره برده است.

انتشار تریلر و پوستر انیمه Sakamoto Days - گیمفا

محبوبیت انیمه Sakamoto Days به حدی بوده که از زمان معرفی به ترند شماره یک میان مخاطبین این مدیوم تبدیل شده و باید انتظار داشت که در زمان پخش با استقبال قابل توجهی از سوی بینندگان روبرو شود. اثری که برای پخش در ماه ژانویه سال ۲۰۲۵ میلادی برنامه ریزی شده است.

منبع: کامیک‌بوک

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *