انتشار تریلر انیمیشن Watchmen Chapter I

دوست داران کمیک‌های منحصر به فرد و جذاب آلن مور می‌توانند با انیمیشن Watchmen Chapter I باری دیگر جنبه متفاوتی از دنیایی ابرقهرمانی را شاهد باشند.

یکی از کمیک‌های نمادین و بسیار محبوب جهان به نگهبانان نوشته شده توسط اسطوره‌ای به نام آلن مور مربوط می‌شود که تاکنون اقتباس‌های ارزشمندی در سینما و تلویزیون دریافت کرده است. روایت کمیکی که جنبه متفاوتی از دنیایی ابرقهرمانی را به معرض نمایش گذاشته و با فاصله گرفتن از کلیشه‌های رایج، به مفاهیمی فلسفی پرداخته که از مخاطبین خاص خود بهره می‌برد. مخاطبینی که به زودی می‌توانند شاهد پخش انیمیشن مورد انتظار Watchmen Chapter I باشند.

این انیمیشن که از درجه سنی بزرگسال بهره می‌برد، در دوران جنگ سرد جریان داشته و در جهانی موازی و در سال ۱۰۸۵ میلادی، گروهی از قهرمانان را به تصویر می‌کشد که یکی از آن‌ها به طرز فجیعی کشته شده و این مسئله سبب می‌شود تا همکاران سابق وی برای پیدا کردن حقیقت به جان یکدیگر افتاده و سرنوشت جهان را در معرض خطر قرار دهند.

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از این اثر را مشاهده نمایید.

انیمیشن Watchmen Chapter I با حضور صداپیشگانی نظیر تروی بیکر، کتی سکف و متیو رایس در تاریخ ۱۳ اوت (۲۳ مرداد) منتشر خواهد شد. دنباله آن به نام Watchmen Chapter II برای انتشار در اواخر سال میلادی برنامه ریزی شده است.

منبع: IGN

Cambyses The ThirdBADMAN

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *