امبریسر ساخت دنباله Red Faction را لغو کرده است

اطلاعات جدید به دست آمده نشان می‌دهد که در سال گذشته ساخت دنباله Red Faction توسط امبریسر گروپ (Embracer Group) لغو شده است.

این گزارش توسط Rock Paper Shotgun منتشر شده که ادعا می‌کند امبریسر یک نمونه اولیه بصری از دنباله Red Faction را در سال ۲۰۲۳ لغو کرده است.

ظاهراً استودیوی Fishlabs روی این پروژه کار می‌کرد و قرار بود عنوانی مشابه با Red Faction: Guerrilla را توسعه دهد. این طرح شامل نمونه اولیه بصری اشاره شده بود تا برای تأیید به Plaion، یکی از شرکت‌های زیرمجموعه‌ی امبریسر، نشان داده شود.

طبق این گزارش، پروژه مذکور چندین بار برای Plaion نمایش داده شد که آخرین بار در نوامبر ۲۰۲۳ اتفاق افتاد. در این گزارش اشاره شده که این طرح برای مدیران Plaion نیز ارائه شده است.

واکنش به این طرح با این باور که بازی برای توسعه چراغ سبز خواهد گرفت، مثبت بود. این امر در نهایت پس از تقسیم رای داخلی به صورت ۵۰-۵۰ اتفاق نیفتاد و هر گونه شانسی برای ساخت بازی متوقف شد. پس از لغو بازی، به مدیریت Fishlabs گفته شد که تقریباً همه افرادی را که درگیر یک پروژه بازی فعال نیستند، اخراج شوند.

بر اساس اطلاعات ارائه شده، اتفاقات این بازی در مریخ و ۱۰۰ سال پس از وقایع نسخه Red Faction: Guerrilla جریان داشت. همچنین این گزارش بیان می‌کند که پروژه اشاره شده شامل یک قهرمان زن بود که در انقلاب کارگران زیرزمینی حضور داشت. احتمالاً جناح‌های مختلف، از شرکت‌های غارتگر گرفته تا جوامع مریخی بومی نیز وجود داشته‌اند که در آن ممکن بود برای تکمیل اهداف خود با آن‌ها اتحاد ایجاد کنید.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *