افزایش ۳۳۰ درصدی تعداد بازیکنان Dying Light به لطف تخفیفات

بازی Dying Light به لطف کاهش قیمت قابل توجه، با افزایش ۳۳۰ درصدی شمار بازیکنان خود در استیم مواجه شده است.

عنوان اکشن زامبی محور و جهان باز Dying Light که به عنوان یکی از بهترین بازی‌های پسا آخرالزمانی محسوب می‌شود، حدود یک دهه پیش با معرفی مکانیک‌های جذاب پارکور و تنوع در مبارزه با زامبی‌ها مخاطبان را شگفت زده کرد.

از آنجایی شرکت تکلند (Techland) قیمت Dying Light را در استیم به طور قابل ملاحظه‌ای کاهش داده، این امر موجب شد تا بازیکنان استقبال بالایی ی از بازی داشته باشند و در همین راستا، شمار بازیکنان آن ۳۳۰% افزایش یافته است.

بر اساس داده‌های SteamDB، در ۲۴ ساعت گذشته بازی Dying Light آمار اوج ۳۹,۸۱۲ بازیکن را به ثبت رساند. این در حالی است که ماه گذشته آمار اوج ۹,۰۴۹ بازیکن به ثبت رسیده بود. در مقابل نیز آمار اوج بازیکنان Dying Light 2: Stay Human در ۲۴ ساعت اخیر حدود ۷۰۰۰ نفر بوده است.

لازم به ذکر می‌باشد که رکورد بیشترین تعداد بازیکنان همزمان Dying Light در استیم ۴۵,۷۷۰ نفر بوده است.

با وجود آن که حدود یک دهه از انتشار Dying Light می‌گذرد، اما این بازی همچنان ارزش تجربه دارد‌. این اثر دارای یک بخش داستانی خوب و گیمپلی سرگرم‌کننده است که بازیکنان را به مدت ۳۰ الی ۵۰ ساعت درگیر می‌کند. علاوه بر این، یک بخش کواپ چندنفره جذاب نیز وجود دارد که بازیکنان در کنار هم می‌توانند به مبارزه با زامبی‌ها بپردازند.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *