اعلام وضعیت تولید Fast XI از زبان وین دیزل

وین دیزل ستاره سری فیلم‌های سریع و خشمگین در تازه‌ترین صحبت‌های خود به وضعیت تولید و فیلم‌نامه Fast XI اشاره کرده است.

پس از سال‌ها مشاهده مسابقات خیابانی و زد و خوردهای دیوانه‌وار می‌دانیم که فرنچایز جذاب و پرطرفدار سریع و خشمگین با فیلم یازدهم که به نام‌های Fast XI و یا Fast X – Part 2 شناخته می‌شود، به پایان رسیده تا ماجراجویی‌های دومینیک تورتو و خانواده‌اش تا ابد در یاد دوست دارانش باقی بماند. فرنچایزی که البته با فیلم و سریال‌های اسپین‌آف مانندی ادامه پیدا خواهد کرد که یکی از آن‌ها رویارویی دوئین جانسون و جیسون موموآ در قامت شخصیت‌های لوک هابز و دانته ریس را به تصویر می‌کشد.

در حالی که این دنباله برای اکران در سال ۲۰۲۵ میلادی برنامه ریزی شده ولی با توجه به این که پروسه تولید همچنان آغاز نشده و مشغول تکمیل فیلم‌نامه هستند، تاخیر در اکران چندان دور از انتظار به نظر نمی‌رسد! مسئله‌ای که واکنش وین دیزل را در پی داشته و اعلام نموده که:

فیلم FastX part 2 به نویسندگی زک دین حسابی شما را شگفت‌زده خواهد کرد. امیدوارم که باعث افتخار شما بشود! ما این هفته در استودیو یونیورسال مشغول گذراندن مراحل ADR بوده‌ایم.

وین دیزل به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان فرنچایز سریع و خشمگین، نظارت مستقیمی بر نگارش فیلم‌نامه و داستان داشته و اطمینان داده که بهترین محصول ممکن را در بهترین زمان برای طرفداران این سری فیلم‌ها به ارمغان خواهد آورد. باید صبر کرد و دید که نگارش فیلم‌نامه به زمانی به پایان رسیده تا پروسه تولید و فیلم‌برداری به صورت رسمی آغاز شود.

منبع: کامیک‌بوک

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *