اطلاعات جدیدی پیرامون فصل ۵ سریال True Detective منتشر شد –

اوایل سال جاری، پس از موفقیت فصل چهارم، شبکه HBO سریال True Detective را برای فصل پنجم تمدید کرد و اعلام کرد که ایسا لوپز، سازنده فصل Night Country نیز برای فصل بعدی بازخواهد گشت.

از آن زمان، طرفداران سریال حدس می‌زدند که آیا فصل پنجم سریال از الگوی فصل‌های قبلی پیروی می‌کند و مکان جدیدی را به نمایش می‌گذارد یا اینکه به انیس، آلاسکا در فصل Night Country مرتبط خواهد شد. حال، لوپز تأیید می‌کند که فصل پنجم «کاملا متفاوت» است.

لوپز در پاسخ به سؤالی در مورد روند ساخت فصل پنجم به ورایتی گفت:

فیلمنامه در حال نوشتن و فوق‌العاده است. کاملاً متفاوت است. شخصیت‌های مختلف، مکان متفاوت، داستان متفاوت – و من از آن دیوانه‌وار لذت می‌برم.

لوپز جزئیات خاصی را فاش نکرد و حتی نگفت که آیا فصل پنجم، مانند فصل ۴، حول محور دو زن خواهد بود، اما او تأیید کرد که کاملاً متفاوت خواهد بود.

او گفت:

هنوز نمی‌توانم چیزی بگویم: حداقل فعلاً. اما یک ماجراجویی کاملاً متفاوت است. بگذارید اینطور بگویم.

لوپز پیش‌تر گفته بود که فصل ۵ «ممکن است» به انیس مرتبط نباشد و او در این اظهارات اخیر نیز حرف خودش را تکرار کرد و گفت:

هنوز نمی‌توانم بگویم، اما فکر می‌کنم به طرز خوشایندی شگفت‌زده خواهید شد. خواهیم دید.

در سریال True Detective: Night Country، «هنگامی که شب طولانی زمستان در انیس، آلاسکا فرا می‌رسد، هشت مردی که ایستگاه تحقیقات قطبی تسلال را اداره می‌کنند بدون هیچ ردی ناپدید می‌شوند. برای حل این پرونده، کارآگاهان لیز دنورز (جودی فاستر) و اوانجلین ناوارو (کالی ریس) باید با تاریکی درون خود روبرو شوند و به دنبال حقیقت‌های تسخیر شده‌ای بگردند که زیر یخ ابدی دفن شده‌اند.»

این سریال مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و برای HBO به یک موفقیت تبدیل شد و با ۳.۲ میلیون بیننده برای قسمت پایانی فصل در اوایل سال جاری در HBO و سرویس پخش مکس به رکورد جدیدی دست یافت. این فصل همچنین با ۱۲.۷ میلیون بیننده در HBO و مکس، پربیننده‌ترین فصل سریال کارآگاه حقیقی شد و از ۱۱.۹ میلیون فصل اول فراتر رفت.

فرانسسکا اورسی، معاون اجرایی ارشد برنامه‌ریزی HBO، رئیس سریال‌های درام و فیلم‌های HBO در زمان تمدید سریال کارآگاه حقیقی گفت:

ایسا لوپز یکی از آن استعدادهای نادر و منحصربه‌فرد است که مستقیماً با روحیه خلاقانه HBO صحبت می‌کند. او از ابتدا تا انتها هدایت سریال True Detective: Night Country را برعهده داشت، هرگز از دیدگاه تحسین‌برانگیز خود دست نکشید و با استقامت خود پشت دوربین ما را الهام‌بخشید. در کنار اجراهای بی‌نقص جودی و کالی، او این قسمت از مجموعه را به یک موفقیت عظیم تبدیل کرد، ما بسیار خوش‌شانس هستیم که او را به‌عنوان بخشی از خانواده خود داریم.

منبع: کامیک بوک

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *