اطلاعات جدیدی از بازی Terminator: Survivors منتشر شد

Nacon Studio Milan اخیراً جزئیات جدیدی از بازی اکشن بقا محور و جهان باز Terminator: Survivors ارائه کرده است که اواخر سال جاری میلادی برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

به گفته سازندگان، محیط بازی بر اساس روز داوری (Judgment Day) که در سال ۲۰۰۵ و از زمانی که سارا کانر از وقوع آن در سال ۱۹۹۷ جلوگیری کرد، انتخاب شده است. این امر موجب گردید تا Skynet یک جنگ هسته‌ای تمام عیار ایجاد کند و موجب ویرانی سیاره شد. بازماندگان بدون ارتباطات دوربرد هستند و باید بر سر منابع و قلمرو بجنگند. در همین حال، Skynet یک نابودگر T-800 نیز دارد که بازیکنان را شکار می‌کند. سازنده توضیح می‌دهد که تنها یک T-800 به دلیل داستان و اقتباس از ماهیت دو فیلم اول در این بازی وجود دارد.

Terminator: Survivors در سال ۲۰۰۹ اندکی پس از روز داوری فاجعه‌بار، در دوره‌ای که قابلیت‌های تولید Skynet هنوز به اوج خود نرسیده بود، آغاز می‌شود. T-800 به عنوان یک واحد نفوذی و همچنین به عنوان یادآوری از تعقیب بی‌امان Skynet در طول زمان عمل می‌کند. ربات T-800ای که بازیکنان با آن روبه‌رو می‌شوند، یکی از واحدهایی محسوب می‌شود که توسط Skynet در تلاش‌های ناامیدانه خود برای بازنویسی تاریخ و تضمین پیروزی در جنگ آینده فرستاده شده است.

هدف ما این بود که ماهیت دو فیلم اول را به تصویر بکشیم، جایی که تهدید احتمالی یک ماشین غیرقابل توقف حس ترس را القا می‌کرد. با ارائه یک T-800 به عنوان آنتاگونیست، بازیکنان در فضایی از خطر و تنش دائمی قرار می‌گیرند. بازیکنان همانند قهرمانان فیلم حس وحشتناک شکار شدن توسط دشمنی را تجربه خواهند کرد که رحمی در آن دیده نمی‌شود. البته بازیکنان باید با جناح‌های انسانی رقیب نیز به مبارزه بپردازند.

توسعه‌دهندگان همچنین تایید کرده‌اند که اثر مذکور با استفاده از Unreal Engine 5 ساخته می‌شود و شامل چندین وسیله نقلیه مختلف خواهد بود. همچنین اعلام شد که این عنوان به صورت آفلاین قابل بازی خواهد بود و سازندگان برنامه‌ای برای حالت PvP ندارند.

بازی Terminator: Survivors در تاریخ ۲۴ اکتبر ۲۰۲۴ (۳ آبان ۱۴۰۳) به صورت دسترسی زودهنگام (Early Access) بر روی PC منتشر خواهد شد و نسخه‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس در تاریخی دیگر عرضه می‌شوند. این اثر از حالت کواپ با حداکثر سه بازیکن پشتیبانی می‌کند و شامل ساخت پایگاه و جمع‌آوری منابع خواهد بود.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *