اطلاعاتی از DLC لغو شده Cyberpunk 2077 منتشر شد

به‌تازگی تصاویر و اطلاعاتی از بسته الحاقی لغو شده Cyberpunk 2077 منتشر شده است که نشان می‌دهد اتفاقات آن در ماه جریان داشت.

بازی Cyberpunk 2077 ابتدا در سال ۲۰۲۰ منتشر شد و به علت وجود باگ‌ها و مشکلات متعدد با انتقادات زیادی مواجه گردید. با این حال CD Projekt Red با انتشار آپدیت‌ها و محتوای مختلف، مشکلات این اثر را به مرور زمان برطرف کرد. اولین و تنها بسته گسترش‌دهنده این بازی تحت عنوان Phantom Liberty در سال گذشته منتشر گردید و با استقبال بسیار خوب منتقدین و بازیکنان همراه شد. اخیراً اطلاعاتی منتشر شده که نشان می‌دهد قبلاً یک بسته الحاقی دیگر نیز برای این بازی در دست توسعه بوده است.

طبق اطلاعات به دست آمده، بسته الحاقی لغو شده Cyberpunk 2077 در ماه جریان داشته است. در همین راستا تصاویر از این DLC شامل طرح‌های مفهومی، فایل‌های بازی، بیلد اولیه و برخی داده‌های مبتنی بر نقشه منتشر گردیده است که در قسمت زیر می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

بر اساس اطلاعات ارائه شده، در جهان بازی ماه مستعمره شده و شهرها بر روی ماهواره ساخته شده‌اند. از آن برای منابع استفاده می‌شود و یک نقطه کلیدی مورد علاقه برای شرکت‌هایی است که به طور موثر زمین را تا زمان داستان Cyberpunk 2077 اداره می‌کنند. طبق گزارش‌ها، جمعیت آن حدود ۵۸۰۰۰ نفر است و می‌توانست دومین و آخرین گسترش‌دهنده Cyberpunk 2077 باشد.

ظاهراً CD Projekt Red در ابتدا قصد داشت ماه را به عنوان یک مکان مهم در بازی پایه قرار دهد، اما بعداً متوجه شد که این یک هدف بسیار بلندپروازانه است و در عوض تصمیم گرفتند از این ایده برای ساخت یک گسترش‌دهنده استفاده کنند. با این حال در نهایت به دلایل نامعلوم توسعه‌ی این DLC لغو شد.

شرکت CD Projekt Red در حال حاضر روی توسعه‌ی The Witcher 4 و بازی بعدی Cyberpunk کار می‌کند.

_Alex_

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *