اطلاعاتی از سریال ابرقهرمانی Wonder Man منتشر شد

یکی از سریال‌هایی که پس از مدت‌ها اصرار طرفداران مارول، رنگ و بوی واقعیت به خود گرفته، Wonder Man نام دارد که اطلاعاتی از آن منتشر شده است.

وضعیت نه چندان مساعد دنیای سینمایی مارول و عدم برنامه ریزی درست به مانند ۳ فاز نخست سبب گشته تا پروژه مهم و مورد انتظاری همچون بلید چنان درگیر گرفتار مشکلات متعددی شده باشد که ساخت و اکران آن در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است. برنامه ریزی ناامید کننده‌ای از سوی استودیو مارول که سبب گشته تا طرفداران این فرنچایز نسبت به باقی پروژه‌ها همچون سریال ابرقهرمانی Wonder Man با نقش آفرینی یحیی عبدالمتین دوم حساب نگران شده باشند.

سریالی که توسط خالق فیلم Shang-Chi and The Legend of Ten Rings یعنی دستین دنیل کرتون ساخته می‌شود، با به راه افتادن اعتصابات هالیوود پروسه تولیدش تحت‌الشعاع قرار گرفت و مدتی می‌شود که خبری از وضعیت آن به گوش نمی‌رسد. با این حال خوشبختانه امروز اطلاعاتی از Wonder Man منتشر شده که می‌تواند خوشحالی طرفداران دنیای سینمایی مارول را در پی داشته باشد.

اگر که با کمیک‌های Wonder Man آشنایی داشته باشید، قطعاً نام گریم ریپر برایتان آشنا خواهد بود؛ کسی که دمیتریوس گروس وظیفه ایفای نقش آن را بر عهده گرفته است. در حالی که قهرمان اصلی داستان سایمون ویلیامز به شمار رفته که همیشه توسط خانواده‌اش مورد حمایت قرار گرفته است، در سمت دیگر ماجرا شاهد برادر او به نام اریک ویلیامز هستیم که حسادت و نفرتش نسبت به محبوبیت برادرش سبب می‌شود تا در مسیر تیره و تاریکی قدم گذاشته و به شخصیتی خبیث تبدیل شود. حال دمیتریوس گروس در تازه‌ترین مصاحبه خود اعلام کرد که این سریال رابطه برادری آن‌ها را مورد کنکاش قرار می‌دهد.

من فکر می‌کنم که مردم از رابطه برادری میان سایمون و اریک شگفت‌زده شده و شیفته پویایی بین آن‌ها می‌شوند. این سریال بسیار متفاوتی خواهد بود.

یکی از مشکلات اساسی حال حاضر دنیای سینمایی مارول، عدم شخصیت پردازی درست و تاثیرگذار در قبال قهرمانان و شرورانی بوده که پس از فاز چهارم به مخاطبین معرفی شده‌اند. رویکردی که حتی در قبال شخصیت‌های قدیمی این فرنچایز همچون ثور نیز اعمال شده و به ابتذال کشیده شده است. با این حال امید می‌رود که شخصیت‌های معرفی شده در سریال Wonder Man بتوانند نظر مثبت طرفداران MCU را جلب کرده و رویارویی جذابی را بین ۲ برادر با آرمان‌های اخلاقی متفاوت را به تصویر بکشد.

امید می‌رود که با برگزاری رویداد کمیک‌کان اطلاعات بیشتری از سریال Wonder Man را شاهد باشیم.

منبع: کولایدر

BADMAN

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *