اطلاعاتی از درخت مهارت و توانایی‌های قابل آزاد شدن در Dragon Age: The Veilguard منتشر شد

استودیوی بایوور (BioWare) همچنان به ارائه جزئیات جدید درباره بازی نقش‌آفرینی Dragon Age: The Veilguard ادامه می‌دهد. در همین راستا، کارگردان بازی اخیراً نحوه عملکرد درخت مهارت و توانایی‌های دیگر را تشریح کرده است.

درخت مهارت در این بازی شامل سه بخش بقا، سلاح‌ها و توانایی‌ها است و بازیکنان قادر خواهد بود یک تخصص را انتخاب کنند. برای مثال بازیکنان در کلاس Warrior می‌توانند قهرمان، قاتل یا ریپر شوند که هر کدام دارای ویژگی‌های منحصر به فردی هستند. هر گره مزایای منحصر به فردی را ارائه می‌دهد. گره‌های الماس توانایی‌ها هستند، دایره‌های متوسط به عنوان ارتقای توانایی‌ها عمل می‌کنند و شش ضلعی های کوچک صفات هستند.

حداکثر سطح هر شخصیت ۵۰ است، اما برای آزاد کردن یک تخصص نیازی به رسیدن به آن نخواهید داشت. کارگردان بازی خاطرنشان می‌کند که تمرکز این اثر بر اعداد واقعی و تغییر نحوه بازی شما است، نه جزئیات آماری. برخی از گره‌ها شامل ۲۵ درصد افزایش آسیب در برابر زره و حملات پرشی هستند.

همچنین بازیکنان می‌توانند توانایی Wall of Fire را آزاد کنند که در آن طی ۶۰ ثانیه مانعی آتشین را ایجاد می‌کند. دشمنانی که از آن عبور می‌کنند، در هر ثانیه ۵۰ آسیب آتشی را دریافت می‌کنند. همراهان بازیکن نیز در مجموع پنج توانایی دارند که سه توانایی را به مبارزه وارد می‌نمایند. هر بار که سطح رابطه آن‌ها افزایش می‌یابد، یک امتیاز مهارت برای آزاد کردن توانایی‌های جدید دریافت خواهید کرد.

بازی Dragon Age: The Veilguard در پاییز امسال برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC منتشر خواهد شد.

Kuros

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *