اطلاعاتی از آینده مسابقه Squid Game: The Challenge منتشر شد

یکی از پرسر و صداترین مسابقات سال‌های اخیر به Squid Game: The Challenge مربوط می‌شود که اطلاعاتی از فصل دوم آن منتشر شده شده است.

موفقیت غیرمنتظره مجموعه تلویزیونی بازی مرکب سبب گشت تا مسابقه‌ای واقعی با الهام از وقایع آن تحت عنوان Squid Game: The Challenge تدارک دیده شود که در فضایی امن و بی‌خطر، شرکت‌کنندگانش را برای کسب جایزه ۴.۵۶ میلیون دلار وارد مسابقاتی هیجان انگیز و شگفت انگیز کرده بود؛ رویدادی که البته با حواشی بسیاری نیز همراه بود و بسیاری از شرکت‌کنندگان با صدمات فیزیکی بسیار شدیدی دست و پنجه نرم کردند. با تمام این اوصاف پخش این مسابقه با بازخورد مثبتی از سوی مخاطبین روبرو شد تا شرایط برای ساخت فصل دوم آن مهیا شود که امروز اطلاعاتی از آن منتشر شده است.

باید گفت که طرفداران این مجموعه دوران بسیار هیجان انگیزی را سپری می‌کنند. زیرا می‌توانند شاهد پخش فصل دوم Squid Game و Squid Game: The Challenge باشند که رقابتی دیوانه‌وار را به تصویر کشیده است. جان هی و استفن لمبرت به عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی بازی مرکب: چالش در تازه‌ترین صحبت‌های خود به فصل دوم این مسابقه اشاره داشته و از توقعات بالای مخاطبین سخن گفته‌اند.

آن‌ها اعلام کرده‌اند که موفقیت فصل نخست هر دو مجموعه سبب گشته تا انتظارات مخاطبین به شدت افزایش پیدا کرده و حال صاحب فرنچایزی هستند که بسیار خاص و موفق جلوه کرده است. بدین منظور نیز هر روز با چالش‌های مختلفی دست و پنحه نرم می‌کنند تا بتوانند محدودیت‌ها را کنار زده و چیز جدیدی خلق نمایند تا بتوانند نظر مثبت مخاطب و همچنین اعضای تیم سازنده را جلب کند. همچنین اشاره کرده‌اند که حفظ سلامت شرکت‌کنندگان مهمترین مسئله برایشان بوده است.

شرایط سخت و طاقت‌فرسایی را در روز مسابقه تحمل کردیم که از قضا آب و هوا نیز بسیار سرد بوده است. با این حال حفظ سلامتی و ایمنی شرکت‌کنندگان برای ما اولیت داشته و خوشحالیم که اقدامات درست و صحیحی را به کار گرفته‌ایم.

با شوخی نسبت به فصل دوم نیز اعلام کرده‌اند که:

خرسندیم که شغلمان را از دست نداده و برای فصل دوم برمی‌گردیم. ما نمی‌خواستیم تا شرایط به گونه‌ای پیش برود که اعتراضاتی نسبت به کلیت بازی مرکب شکل بگیرد؛ زیرا با فرنچایز بسیار محبوبی طرف هستیم که توقعات مردم را به شدت افزایش داده و ما باید رویکردی را اتخاذ نماییم که باب میل مخاطب بوده باشد.

طبق سخنان این تهیه‌کنندگان می‌تواند متوجه شد که فصل دوم مسابقه Squid Game: The Challenge غیرقابل پیش بینی و شگفت انگیز عمل خواهد کرد تا در عین حفظ ایمنی شرکت‌کنندگان، آن‌ها را در شرایطی قرار دهد که به هیچ عنوان انتظارش را نخواهند داشت.

منبع: کامیک‌بوک

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *