استعلام شارژ رایتل | انواع روش ها + آموزش تصویری

یکی از بهترین مزایای تلفن همراه، در دسترس بودن همیشگی است. اینکه در هر زمان و هر مکانی به راحتی می‌توانید با مخاطب مورد نظر خود تماس بگیرید، اما یک دغدغه بزرگ پیش پای مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری است: شارژ کافی داریم؟ برای پاسخ به این سؤال چند روش وجود دارد و در ادامه با آموزش نحوه استعلام باقیمانده شارژ رایتل همراهتان هستیم.

استعلام شارژ باقیمانده رایتل برای مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری این اپراتور به دو روش آنلاین یا کد دستوری ممکن است که در ادامه با آنها آشنا می‌شویم.

کد استعلام شارژ رایتل

رایتل سامانه کد دستوری #۲۰۰* را برای مشترکین خود فراهم کرده است تا بتوانند به راحتی از خدمات مختلف این اپراتور بهره‌مند شوند. با استفاده از سرویس کدهای دستوری می‌توان برای مشاهده و خرید بسته اینترنت همراه، مکالمه و پیامک، استعلام باقیمانده بسته اینترنت همراه، مکالمه و پیامک، مشاهده صورت‌حساب و خرید و استعلام شارژ
استعلام شماره، سرویس فعال و تنظیمات سرویس‌ها استفاده کرد.

جهت استعلام شارژ رایتل پس از شماره‌گیری کد دستوری #۲۰۰* منویی به شما نمایش داده می‌شود. از میان گزینه‌های نمایش داده شده، بایستی عدد ۵ را شماره‌گیری کنید تا میزان اعتبارتان مشخص شود.

اطلاع از شارژ باقیمانده با رایتل من

مشترکینی که مسیر آنلاین را بر سایر روش‌های ترجیح می‌دهند، می‌توانند از رایتل من برای استعلام باقی‌مانده شارژ سیم کارت رایتل استفاده کنند. برای استعلام باقی مانده شارژ رایتل می‌توان از اپلیکیشن یا نسخه وب رایتل من استفاده کرد. برای ورود به آن بایستی شماره تلفن رایتلی خود را درج و یکی از راه‌های ورود با رمز عبور یا پیامک (رمز یک بار مصرف) را انتخاب کنید.

پس از ورود به این سامانه، در صفحه اول موجودی باقیمانده سیم کارت شما به نمایش گذاشته می‌شود. درصورتی‌که اطلاعات به درستی برایتان نمایش داده نمی‌شود، می‌توانید از علامت به‌روزرسانی صفحه استفاده کنید.

استعلام شارژ باقیمانده رایتل از طریق رایتل من

جمع‌بندی

نحوه استعلام باقیمانده شارژ رایتل را در این مطلب آموختید. از این پس می‌توانید بسته به انتخاب و راحتی خود، از طریق کد دستوری #۲۰۰* یا رایتل من نسبت به بررسی میزان اعتبار سیم کارت خود اقدام کنید.

سوالات متداول

رایتل من روی چه گوشی‌های اندرویدی قابل نصب است؟

تنها دستگاه‌های دارای سیستم‌عامل اندروید بالای ۵.۱ قادر به نصب و استفاده از اپلیکیشن رایتل من هستند.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *