از تریلر گیمپلی بازی Assassin’s Creed Red در رویداد Ubisoft Forward رونمایی می‌شود

با اینکه این موضوع تضمین شده بود، اما Insider Gaming به طور قاطعانه تایید می‌کند که در رویداد Ubisoft Forward امسال، به طور رسمی شاهد تریلر گیمپلی بازی Assassin’s Creed Red خواهیم بود.

بر اساس گزارشات منابع داخلی، تولیدکنندگان محتوا و روزنامه‌نگاران در طول هفته Summer Game Fest، با برداشته شدن امبارگوی پیش‌نمایش در ۱۲ ژوئن به بازی دسترسی خواهند داشت. هنوز مشخص نیست که از بازی، قبل از رویداد Ubisoft Forward طبق سنت همیشگی (با انتشار تریلر سینماتیک، نام رسمی و بازه زمانی انتشار)، رونمایی خواهد شد یا خیر. برگزاری Ubisoft Forward در تاریخ ۱۰ ژوئن ۲۰۲۴ (۲۱ خرداد ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است.

رسانه Insider Gaming، در ماه مارس تایید کرد که بازی امسال این فرانچایز، شامل دو شخصیت مذکر و مونث خواهد بود. در بازی Red، شخصیت مذکر بر اساس یاسوکه، سامورایی تاریخی، و شخصیت مونث با نام Naon، حضور خواهند داشت.

علاوه بر بازی Red، قرار است Assassin’s Creed Infinity راه‌ اندازی شود که به عنوان پلتفرم اصلی تمامی محتوای سری Assassin’s Creed عمل می‌کند و همچنین روایت “دنیای مدرن” در آن رخ می‌دهد. ساخت این فرانچایز به یک موتور یکپارچه با نام Anvil منتقل می‌شود که در نتیجه، توسعه بازی‌ها روان‌تر خواهد شد و جذابیت بصری آن‌ها با ردیابی پرتو و نورپردازی غیرمستقیم افزایش پیدا خواهد کرد.

تغییر موتور بازی به Anvil، به طور کامل انیمیشن‌ها، سیستم پارکور، آب‌وهوا و مواردی از این دست را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

قسمت بعدی این فرانچایز، Assassin’s Creed Hexe است که در سال ۲۰۲۶ عرضه می‌شود و از زمان Assassin’s Creed Chronicles: China در سال ۲۰۱۵، دومین بازی این سری است که تنها یک شخصیت اصلی زن (با نام السا) خواهد داشت.

از دیگر بازی‌های این فرانچایز که در دست ساخت قرار دارند، می‌توان به ترتیب به پروژه‌های Obsidian (ریمیک Black Flag)، Nubela (روایت در هند و زمان امپراطوری اَزتک و مدیترانه)، Raid (بازی رایگان PvP چهار نفره)، Echoes (بازی چند نفره) و یک ریمیک دیگر اشاره کرد. همگی این آثار، برای انتشار تا اواخر دهه جاری برنامه‌ریزی شده‌اند.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *